portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Comixgrrrlz - komiks kobiecy


Anime.com.pl

Wishtown


Recenzja 5 tomu mangi "Citrus"
Autor: Karolina Cebula | Data: 24 listopad 2019 | 97 odsłon
ARTYKUŁY
Po licznych uczuciowych wlotach i upadkach, Yuzu i Mei są w końcu parą. Niestety, nie jest im dane nacieszyć się związkiem, ponieważ na horyzoncie znowu pojawiają się problemy. Tym razem wiążą się z osobą Mitsuko, starszej siostry Harumi i dawnej przewodniczącej samorządu szkolnego.  Kobieta rzuca bowiem Yuzu niełatwe do wykonania wyzwanie, kiedy ta staje w obronie pierwszorocznej uczennicy, będącej jej fanką. Obecność w szkole Mitsuko nie odbija się jednak tylko na Yuzu, ale także na Harumi, która jest zmuszona usunąć się w cień i wyprzeć przyjaciółki.

  Skomentuj
Więcej

Recenzja 4 tomu mangi "Citrus"
Autor: Karolina Cebula | Data: 19 październik 2019 | 139 odsłon
Wspólne święta Yuzu i Mei kończą się w sposób daleki od planowanego, przez co dziewczyny przestają ze sobą rozmawiać, zaś Mei zaczyna unikać siostry. Wycieczka szkolna jest dla Yuzu okazją aby wszystko naprawić, jednak nie potrafiąc zdobyć się na szczerość i wyznanie swoich uczuć, bezustannie kręci się w kółko. Dopiero poznana przypadkiem w czasie podróży Sara, z którą Yuzu szybko się zaprzyjaźnia, uświadamia dziewczynie kilka istotnych faktów i mobilizuje ją do walki o miłość. Niestety, nawet w chwili, kiedy Yuzu decyduje się działać, nic nie układa się po jej myśli.

  Skomentuj
Więcej

Recenzja 3 tomu mangi "Citrus"
Autor: Karolina Cebula | Data: 22 sierpień 2019 | 173 odsłon
Kiedy przybrana siostra wyznacza wyraźną granicę ich wzajemnych relacji, uczuciowe życie Yuzu przeżywa kolejny kryzys. Przestrzeganie własnych zasad okazuje się jednak dla Mei trudne, kiedy na horyzoncie pojawia się gotowa na wszystko rywalka, bliska znajoma Yuzu z dawnych lat, Matsuri. Młodsza dziewczyna szybko odkrywa, że uczucia Yuzu i Mei wykraczają poza te siostrzane i kierowana zazdrością o dawną koleżankę postanawia zagarnąć Yuzu tylko dla siebie.
  Skomentuj
Więcej

RECENZJA 2 TOMU MANGI "CITRUS"
Autor: sunater | Data: 02 czerwiec 2019 | 339 odsłon
Tagi:   waneko   citrus   recenzja    

Po pocałunku w gabinecie dyrektora, Yuzu nie może przestać myśleć o przybranej siostrze oraz o tym, do czego między nimi doszło. Stara się nawet unikać Mei, co nie do końca jej się udaje. Mimo burzliwych początków znajomości, między dziewczętami powoli rodzi się bliżej nieokreślona więź, która rozbudza zazdrość Momokino, uważającej się za długoletnią najlepszą przyjaciółkę Mei. Pozornie niewinna prowokacja sprawia, że Yuzu i Momokino zaczynają konkurować ze sobą o względy zawsze poważnej i chłodnej przewodniczącej. Okazuje się jednak, że kiedy w grę wchodzi zdrowie i szczęście przybranej siostry, nastoletnie miłostki to najmniejsze ze zmartwień Yuzu.


  Skomentuj
Więcej

Recenzja 1 tomu mangi "Citrus"
Autor: Karolina Cebula | Data: 26 marzec 2019 | 408 odsłon

Na wydanie „Citrus” w naszym kraju wielu fanów yuri czekało od dawna i wytrwale prosiło wydawnictwa o uwzględnienie tego tytułu w swoich planach. Co więcej, stosunkowo niedawno manga ta doczekała się anime, co również świadczy o jej popularności. Narzuca się więc pytanie, co sprawia, że ten szkolny romans cieszy się takim zainteresowaniem. Próbując znaleźć na nie odpowiedź, przyjrzyjmy się pierwszemu tomowi.

 

 

  Skomentuj
Więcej

Garść liliowych nowości...
Autor: sunater | Data: 20 listopad 2014 | 1657 odsłon
Tagi:   nowości   promotion video   citrus    
NOWOŚCI

Kilka nowych informacji ze świata lilii...

Ostatnie dni były "owocne" jeśli chodzi o tzw. "promotion video"...

  Skomentuj
WięcejWeb site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaReanimacja fo..
 Andrew [01. Sty-23:46]
wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True