portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO YUMEGARI


Wishtown

Insomniadub

Anime.com.pl

Shima Shop

Morinaga Milk is back !!!
Autor: sunater | Dodał: sunater | Data: 17 lipiec 2012 | 953 odsłon
Tagi:   morinaga milk   girlfrends   school police   comic high  
Autorka "Girfrends" powraca ! W czasopiśmie "Comic High!" miałą miejsce premiera pierwszego rozdziału nowej serii Morinagi Milk o dosyć obiecującym tytule "School Police"
O nowej serii jak na razie powiedzieć mogę niewiele - to dopiero pierwszy rozdział :) W każdym bądź razie bohaterki są standardowe jak na tą autorkę - roztrzepana, nadpobudliwa blondynka i skryta, zamknięta w sobie brunetka  :P Kreska również nie odbiega od "standardu" wyznaczonego przez wcześniejsze prace Morinagi - choć moim zdanie postacie są trochę bardziej "kanciaste" a kreska bardziej dynamiczna (co może sugerować większą dawkę akcji w komiksie). Sama fabuła nie jest strasznie oryginalna - pomysł z policjantami pracującymi "pod przykryciem" jako licealiści był już wykorzystywany wielokrotnie, jednak nigdy w mandze yuri, co zaliczyć można na plus :P Pozwala on w klasyczną "mundurkową" mangę wnieść trochę akcji - na co po cichu liczę w dalszych rozdziałach... Jak na razie trudno jednoznacznie zakwalifikować ten komiks - czy będzie to zwykła szkolna historyjka jakich wiele czy też np. komedia policyjna w rodzaju "You're Under Arrest" - pokaże czas. Osobiście wiążę pewne nadzieje na ożywienie statycznego rynku mang yuri i choć odrobinę świeżości :) Pierwszy rozdział przetłumaczyła grupa "Yuri Projet" i możecie ją przeczytać online np. w Dynasty Reader  :)

| Drukuj | |

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się


Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]
wyświetl PostaKonkurs na ko..
 el [30. Mar-12:23]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True