portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO WANEKO

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE


Anime.com.pl

Insomniadub

Shima Shop

Wishtown

Literacki konkurs Studia JG
Autor: GRS | Dodał: GRS | Data: 28 kwiecień 2014 | 1062 odsłon
Tagi:   konkurs   studio_jg   girls_und_panzer    
Choć trwa jeszcze (przedłużony do 30 kwietnia) madokowy konkurs Waneko, my prezentujemy wam kolejną szansę na wykazanie się talentami literackimi. Tym razem konkurs ogłosiło Studio JG, a związany jest on, co ciekawe, z serią, w której elementów yuri nie brakuje. A o jaki tytuł chodzi? O tym poniżej. 

 

Wyobraź sobie, że wstajesz któregoś dnia i czujesz nieodpartą ochotę zajrzenia do skrzynki pocztowej. Nie, nie tej elektronicznej – tej tradycyjnej. A kiedy tylko ją otwierasz, Twoim oczom ukazuje się koperta. Nie jest ona biała, kremowa czy w każdym innym kolorze, w którym można by się jej spodziewać. Ta jest moro. Dziwne, prawda? Sprawdzasz czy to na pewno nie jest pomyłka, ale nie – na kopercie jest Twoje nazwisko, nikogo innego. Otwierasz list natychmiast i widzisz, że w środku jest tylko jedna kartka... Okazuje się, że zostałeś wylosowany wraz z kilkoma innymi osobami do specjalnych zajęć, które umożliwią Ci wzięcie udziału w treningu z czołgiem. Nie wierzysz w to. Bo któż by nie zwątpił w takie informacje. Jednakże oczami wyobraźni widzisz siebie wykonującego różne ćwiczenia przygotowawcze. Jak one wyglądają?

 

Jak nietrudno zgadnąć po powyższym opisie, konkurs związany jest z mangą/anime "Girls und Panzer", której pierwszy tom ukazał się niedawno w Polsce. Swoje prace można nadsyłać do 1 czerwca. Zachęcamy zatem do udziału (i pisania yuri, oczywiście!), a więcej informacji o konkursie, warunkach itd. znajdziecie na oficjalnej stronie Studia JG


| Drukuj | |

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się


Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]
wyświetl PostaKonkurs na ko..
 el [30. Mar-12:23]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True