portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE


Insomniadub

Shima Shop

Wishtown

Anime.com.pl

Kashimashi ~Girl Meets Girl~
Autor: reż. Nobuaki Nakanishi | Rok wydania: 2006
Kategoria: anime - seria | Rodzaj: fantasy | Yurimetr: 7/8
Tagi:   kashimashi   girl meets girl      
Anime zostało oparte na mandze napisanej przez Yukimaru Katsura oraz wyprodukowane przez Studio Hibari. Nadawane przez japońską telewizję Tokyo od 11 stycznia do 29 marca. Zostało zakończone na 12 odcinkach a wkrótce potem wyszedł  odcinek 13 jako OVA. Opowiada historie nieśmiałego chłopca imieniem Hazumu, który  wyznaje swoją miłość koleżance z klasy, lecz zostaje przez nią odrzucony. Nie mogąc poradzić sobie z całą sytuacja postanawia wybrać się na wzgórze  Kashimayama, aby pobyć trochę sam. Idąc leśnymi dróżkami wspomina,  pierwszą  rozmowę z Yasuną. Próbując wybić sobie z głowy uczucia do dziewczyny, wędruje dalej, aż zastaje go wieczór. Zaniepokojeni nieobecnością chłopca przyjaciele, rodzice oraz jego nauczycielka postanawiają go odnaleźć. W tym czasie Hazumu widzi  spadająca gwiazdę, podekscytowany wymawia życzenia. Jednak obiekt widziany przez niego nie jest spadająca gwiazdą, a statkiem kosmicznym, który z ogromną siła uderza w biednego Hazumu. Obcy przywracają do życia chłopca, który od tej pory staje się dziewczyną i przekonuje na własnej skórze jakie to trudne...


Hazumu Osaragi- nieśmiały chłopiec o kobiecej twarzy. " Bardzo szybko można go zranić. Jest słaby, od kiedy był mały. Chłopak jest bardzo przygnębiony i zraniony... Płacze całkiem sam. Takim oto człowiekiem on jest.."

 


Tomari Kurusu - przyjaciółka Hazumu od czasów dzieciństwa, zawsze stała po jego stronie i broniła go. Czuje do chłopca coś więcej niż tylko przyjaźń. Nie może zaakceptować faktu, iż Hazumu stał się dziewczyną. Jednak szybko przekonuje się, że się myliła. Martwi się o nią i postanawia pomóc w zrozumieniu nowej sytuacji.


Asuta Soro- kolega Hazumu namawia go, aby wyznał swoje uczucia do Yasuny. Gdy Hazumu staje się dziewczyną Asuta jest nią zauroczony.

 

 


Yasuna Kamiizu- nieśmiała dziewczyna, która odrzuca uczucia Hazumu, ponieważ czuje, iż nie jest gotowa na coś więcej niż przyjaźń. Dziewczyna skrywa pewien sekret, który wyznaje tylko Hazumu.


| Drukuj | |

Komentarze

Autor: Wyle | Data: 20.03.09, 11:48

no ładnie to poprawiłaś :)


:)
Autor: Jeanne | Data: 20.03.09, 12:24

Wyle-sama dziękuję bardzo.


Poprawka
Autor: Nev | Data: 28.03.09, 00:22

Imiona należałoby poprawić - Tomari i Yasuna powinno być ^^


Poprawka
Autor: Jeanne | Data: 30.03.09, 12:42

Poprawione według wikipedii. Jest wiele tłumaczeń dlatego wdarł się błąd.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się


Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaReanimacja fo..
 Andrew [11. Mar-17:43]
wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True