portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO JPF

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE


Insomniadub

Shima Shop

Anime.com.pl

Wishtown


Morinaga Milk is back !!!
Autor: sunater | Data: 17 lipiec 2012 | 954 odsłon
Tagi:   morinaga milk   girlfrends   school police   comic high  
NOWOŚCI Autorka "Girfrends" powraca ! W czasopiśmie "Comic High!" miałą miejsce premiera pierwszego rozdziału nowej serii Morinagi Milk o dosyć obiecującym tytule "School Police"
  Skomentuj
Więcej

Nowy numer Comic High
Autor: misza | Data: 24 kwiecień 2008 | 1004 odsłon
Tagi:   morinaga milk   girlfriends   comic high   komikku hai  
NOWOŚCI comic highW najnowszym, kwietniowym numerze magazynu Comic High znajdziemy ostatni odcinek popularnej mangi shoujo- ai autorstwa Morinagi Milk- Girlfriends. Komiks utrzymany w konwencji pierwszych szkolnych miłości zyskał sobie wielu fanów dzięki bardzo delikatnej i słodkiej kresce. Fani poza Japonią mogą poczytać tę mangę na Maki Maki Scanlations.
  Skomentuj
Więcej

World's End
Autor: mari | Data: 29 luty 2008 | 960 odsłon
Tagi:   world's end   waruzu endo   comic high   komikku hai  
NOWOŚCI world's endOd niedawna japońscy fani yuri mogą nabyć nowy na rynku tytuł z gatunku szkolnych miłości i natoletnich dylematów- World's End (Waruzu Endo). Autorka jak dotąd publikowała swoje prace w magazynie Comic High, który drukuje historie shoujo, jednakże targetowane głównie do mężczyzn. O tym czy warto zainteresować się tym tytułem możecie się przekonać zaglądając do próbki komiksu online.
  Skomentuj
Więcej

Nowy Numer Comic High
Autor: mari | Data: 23 grudzień 2007 | 661 odsłon
Tagi:   comic high   komikku hai      
NOWOŚCI comic highKolejny noworoczny numer Comic High (Komikku Hai) wydawnictwa Futabasha właśnie ukazał się na japońskim rynku. Tym razem również możemy liczyć na porcję shoujo oraz shoujo- ai, w starym dobrym szkolno- mundurkowym stylu ;). Dla chłopców i dziewcząt, jak głosi hasło reklamowe, raczej przed szesnastym rokiem życia. Strona wydawnictwa.
  Skomentuj
Więcej

Girlfriends
Autor: mari | Data: 13 grudzień 2007 | 1007 odsłon
Tagi:   girlfriends   morinaga milk   comic high   komikku hai  
NOWOŚCI girlfriendsWczoraj ukazała się nowa, wyczekiwana przez japońskich fanów manga znanej w środowisku shoujo-ai rysowniczki- Morinaga Milk. Girlfriends była serializowana w magazynie Comic High!. Jest utrzymana w klimatach charakterystycznych dla autorki- szkolnych miłości, pierwszych pocałunków, skrywanych uczuć. Delikatne i subtelne rysunki, lekka treść, słodki klimat, zapewniły tytułowi popularność wśród fanów gatunku. Poniżej skanlacje.
  Skomentuj
Więcej

Nowy numer Comic High!
Autor: mari | Data: 22 listopad 2007 | 720 odsłon
Tagi:   comic high   komikku hai   morinaga milk   girlfriends  
NOWOŚCI comic highJuż jutro ukaże się nowy numer magazynu- antologii mangowej Comic High! (Komikku Hai), a w nim nowa dawka yuri, głównie w postaci serializowanej mangi Morinaga Milk (autorki znanej z Yuri Hime, będącej jedną z głównych twórczyń stylu szkolno- mundurkowego shojo- ai)- Girlfriends (zresztą niebawem w ukaże się w wydaniu tomikowym). Strona wydawnictwa.
  Skomentuj
Więcej

Drugi tom Aitama
Autor: mari | Data: 13 listopad 2007 | 719 odsłon
Tagi:   aitama   comic high      
NOWOŚCI aitamaW Japonii właśnie wyszedł drugi tomik komedii spod znaku szkolnych mundurków. Manga jest serializowana w magazynie Comic High!, którego tematyka oscyluje wokół shoujo, z dużym naciskiem na shoujo- ai, można w nim również znależć prace dyżurnej rysowniczki yuri w szkolnych klimatach- Morinaga Milk (Girlfriends, niedawno wydane w formie tomikowej).
  Skomentuj
Więcej

Nowa manga Morinaga Milk- Girlfriends, w grudniu
Autor: mari | Data: 06 listopad 2007 | 1553 odsłon
Tagi:   girlfriends   morinaga milk   comic high    
NOWOŚCI girlfriendsW grudniu ukaże się pierwszy tom nowej mangi znanej w środowisku shojo- ai autorki. Dotychczas pozycja ukazywała się w Comic High! Jest to typowa dla rysowniczki historia dwóch koleżanek z klasy, które zakochują się w sobie. Poniżej zamieszczam przykładowe strony oraz linki do skanlacji poszczególnych rozdziałow Girlfriends.
  Skomentuj
Więcej

comic high
Autor: mari | Data: 03 listopad 2007 | 744 odsłon
Tagi:   comic high   seinen      
NOWOŚCI comic highJak podaje Yuri Amagasa, w aktualnym numerze Komikku Hai (Comic High), publikowane mangi mają charakter związany z shojo ai. Chociaż magazyn reklamuje się jako "Girlish Comics for Boys and Girls", można się spodziewać, że tym razem niestety bardziej "for boys" (czyli tzw. seinen). Słowem: tylko dla zatwardziałych yuri maniaków, lubujących się w ecchi z udziałem lolitek w szkolnych mundrkach.
  Skomentuj
WięcejWeb site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]
wyświetl PostaKonkurs na ko..
 el [30. Mar-12:23]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True