portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Comixgrrrlz - komiks kobiecy


Anime.com.pl

Shima Shop

Insomniadub

Wishtown


Nowe gadżety z Sakura Trick
Autor: GRS | Data: 14 kwiecień 2014 | 780 odsłon
Tagi:   sakura_trick        
NOWOŚCI Byłoby zapewne dziwnym, gdyby po emisji Sakura Trick nie pojawiły się kolejne gadżety powiązane z tym anime. Skoro zdarzały się już przed rozpoczęciem jego emisji, to czemu tym bardziej nie teraz? Właśnie pojawiła się informacja o dwóch nowych - torbach i koszulkach inspirowanych tym anime. 
  Skomentuj
Więcej

Słodycze z Sakura Trick
Autor: GRS | Data: 12 luty 2014 | 983 odsłon
Tagi:   sakura_trick        
NOWOŚCI Okres okołowalentynkowy to czas wzmożonej aktywności producentów słodyczy wszelkiej maści, także tych powiązanych tematycznie z anime. A im dana seria bardziej słodka i romantyczna, tym większe ma szanse na swoje słodycze.W praktyce oznaczało to, że wyświetlana aktualnie produkcja yuri "Sakura Trick" po prostu musiała je dostać.
  1 komentarz
Więcej

Sakura Trick na Pixiv #2
Autor: GRS | Data: 08 luty 2014 | 678 odsłon
Tagi:   sakura_trick   fanarty      
NOWOŚCI Po raz drugi prezentujemy wam najnowsze i najciekawsze z fanartów powstających przy okazji emisji najnowszej serii yuri - Sakura Trick. Za nami już pięć odcinków, zatem seria niebawem przekroczy półmetek. A jak prezentują się jej bohaterki w rysunkach japońskich fanów? Zobaczcie sami...
  2 komentarze
Więcej

Sakura Trick na Pixiv
Autor: GRS | Data: 20 styczeń 2014 | 776 odsłon
Tagi:   sakura_trick   fanarty      
NOWOŚCI Za nami już dwa odcinki najnowszego anime yuri pt. Sakura Trick. Wśród fanów budzi ta seria dość sprzeczne emocje, o czym możecie się przekonać choćby z dyskusji na naszym forum. Nie przeszkadza to jednak japońskim fanom w tworzeniu coraz to nowych fanartów z tej serii. Oto najnowsze z nich. Linki do oryginałów znajdziecie pod obrazkami.
  Skomentuj
Więcej

Pierwszy zwiastun "Sakura Trick"
Autor: GRS | Data: 02 styczeń 2014 | 738 odsłon
Tagi:   sakura_trick        
NOWOŚCI Po kilku krótszych zapowiedziach pojawił się nareszcie pełnowymiarowy zwiastun anime yuri pt. "Sakura Trick". Do premiery pierwszego odcinka zostało jeszcze kilka dni, zatem jeśli nie jesteście pewni, czy macie w planach je oglądać lub nie, to może ten zwiastun pomoże wam podjąć decyzję.
  Skomentuj
Więcej

Sakura Trick - informacje o bohaterkach
Autor: GRS | Data: 23 listopad 2013 | 787 odsłon
Tagi:   sakura_trick        
NOWOŚCI Na oficjalnej stronie anime "Sakura Trick" pojawiły się krótkie informacje na temat pozostałych, poza główną dwójką, bohaterek tej serii. Jako że do premiery tej nowej serii yuri został nam już tylko nieco ponad miesiąc, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nimi. 
  Skomentuj
Więcej

Sakura Trick - ruszyła strona internetowa
Autor: GRS | Data: 16 listopad 2013 | 867 odsłon
Tagi:   sakura_trick   yuri      
NOWOŚCI Wspominaliśmy już o zapowiadanym na sezon zimowy anime yuri "Sakura Trick", kręconym na podstawie mangi typu 4-coma autorstwa Tachi. Kilka dni temu ruszyła nareszcie oficjalna strona poświęcona temu anime. A co na niej można znaleźć? O tym dalej...
  Skomentuj
Więcej

Halloween w wersji Yuri z bohaterkami Sakura Trick
Autor: GRS | Data: 01 listopad 2013 | 977 odsłon
Tagi:   sakura_trick        
NOWOŚCI Powoli zbliża się grudzień, a wraz z nim premiera anime yuri "Sakura Trick", w którym głównej role obsadzać będą Haruka Tomatsu i Yuka Iguchi. Jako że w Japonii Halloween to okazja głównie do zabaw rysunkowych, dostaliśmy promocyjnego arta z "Sakura Trick" właśnie w tej konwencji.Obejrzeć go możecie poniżej.
  3 komentarze
Więcej

Sakura Trick - obsada anime
Autor: GRS | Data: 14 październik 2013 | 932 odsłon
NOWOŚCI Ciekawostka dla tych, którzy czekają z wytęsknieniem na jakieś anime, gdzie yuri będzie głównym motywem, a nie tematem mniej lub bardziej fanserwiśnych scen. Pojawiły się nowe informacje na temat obsady anime "Sakura Trick". Serial ten będzie adaptacją wychodzącej od 2011 mangi yuri autorstwa Tachi.
  Skomentuj
Więcej

YURI news
Autor: sunater | Data: 19 czerwiec 2013 | 1143 odsłon
Tagi:   anime   jin takemiya   sakura trick    
NOWOŚCI

Wszystko wskazuje na to, że po okresie posuchy powstanie nowe anime "stricte" yuri. Będzie to typowa szkolna komedia oparta na mandze "Sakura Trick" autorstwa mangaki (mangaczki ?) ukrywającego się pod pseudonimem "Tachi". Sądząc po dostępnych materiałach nie należy się spodziewać arcydzieła gatunku niemniej "dobra komedia nie jest zła" - pod warunkiem że autorzy nie przesadzą z lolitkowością bohaterek...


  Skomentuj
WięcejWeb site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaReanimacja fo..
 Andrew [11. Mar-17:43]
wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True