portal
encyklopedia

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO YUMEGARI


Insomniadub

Shima Shop

Anime.com.pl

Wishtown


Nowości Yuri
Autor: Jeanne | Data: 11 marzec 2010 | 942 odsłon
Tagi:   aoi hana   sasameki koto   sasamekikoto   girl friends  
NOWOŚCI Lubicie perypetie Fumi i jej przyjaciółki A-chan? Jeśli tak, na pewno ucieszy Was kolejny już 5 tom mangi Aoi Hana. Jeśli mowa o Aoi Hana należy wspomnieć także o Sasameki Koto autorstwa Takashi Ikedy. 25 marca pojawi się 6 tom owej mangi. Także w marcu ukaże się 4 tom Girl Friends stworzonej przez Morinage Milk. 
  Skomentuj
Więcej

Sasamekikoto manga i anime
Autor: Jeanne | Data: 09 październik 2009 | 1045 odsłon
Tagi:   sasamekikoto   sasameki koto   natsumi kiyoura    
NOWOŚCI

28 września ukazał się już 5 tom znanej i lubianej mangi Sasamekikoto autorstwa Takashi Ikedy. Manga jest kontynuacją opowieści o 15-letniej dziewczynie zakochanej w swojej najlepszej przyjaciółce.. Od niedawna możemy także oglądać pierwszy odcinek anime.
Opening zaczyna się spokojną i nastrojową piosenką Kanashi Hodo Aoku, a ending kończy się szybszą Niji-iro Pocket. Zarówno w openingu jak i endingu głosu swego użyczyła Natsumi Kiyoura. Piosenkarka i aktorka grająca Momoko Kimure("Sailor M") w Sailor Moon live action. 

  2 komentarze
Więcej

Sasamekikoto jako anime!
Autor: misza | Data: 18 marzec 2009 | 1511 odsłon
Tagi:   sasamekikoto   ikeda takashi   aoi hana    
NOWOŚCI sasamekikotoManga autorstwa Ikeda Takashi, z dużą zawartością yuri zostanie w tym roku zekranizowana w formie serii tv. Dotychczas komiks o perypetiach dziewczyny zakochanej w swojej koleżance liczy sobie cztery tomy, całość ma zamknąć się w pięciu. Jest to bardzo dobra nowina dla fanów shoujo- ai. Po Aoi Hana zapowiada się bardzo owocny rok. Poniżej link do skanlacji.
  2 komentarze
Więcej

Sasamekikoto 2
Autor: misza | Data: 26 kwiecień 2008 | 817 odsłon
Tagi:   sasamekikoto   ikeda takashi   comic alive    
NOWOŚCI sasamekikotoWłaśnie ukazał się drugi tomik mangi yuri autorstwa Ikeda Takashi o tytule Sasamekikoto. Opowieść o uczennicach i ich pierwszych nastoletnich uczuciach ukazuje się na łamach magazynu Comic Alive, który w dużej mierze publikuje mangi zahaczające o klimaty ecchi, niejednokrotnie wkraczające w tematykę shoujo- ai. Strona wydawcy.
  Skomentuj
Więcej

Nowy numer Comic Alive
Autor: mari | Data: 02 styczeń 2008 | 701 odsłon
Tagi:   comic alive   ikeda takashi   sasamekikoto    
NOWOŚCI comic alive3 stycznia ukaże się nowy numer magazynu- antologii Comic Alive, który publikuje mangi między innymi spod znaku shoujo- ai. Wydawnictwo Media Factory jest odpowiedzialne między innymi za niedawno wypuszczony komiks Sasamekikoto autorstwa Ikeda Takashi, o którym wspominaliśmy w zeszłym miesiącu. Więcej na stronie oficjalnej magazynu.
  Skomentuj
Więcej

Sasamekikoto
Autor: mari | Data: 23 grudzień 2007 | 806 odsłon
Tagi:   ikeda takashi   comic alive   sasamekikoto    
NOWOŚCI sasamekikotoJuż jutro ukaże się wydanie tomikowe mangi pt. Sasamekikoto, autorstwa Ikeda Takashi. Opowieść dotychczas ukazywała się na łamach magazynu Comic Alive, gdzie możecie obejrzeć kilka stron mangi. Jest to kolejna typowa opowieść o uczennicach gimnazjum, jako że czasopismo jest skierowane do chłopców, zahaczająca o ecchi. Poniżej próbka.
  Skomentuj
WięcejWeb site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]
wyświetl PostaKonkurs na ko..
 el [30. Mar-12:23]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True