portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO JPF

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO STUDIO JG


Anime.com.pl

Wishtown

Insomniadub

Shima Shop


Yuri news
Autor: sunater | Data: 12 październik 2012 | 907 odsłon
Tagi:   news   morinaga milk   tsubomi    
NOWOŚCI Fani Morinagi Milk chyba byli baaardzo grzeczni bo dostają jeden prezent za drugim :P Niedawno informowaliśmy o wydaniu przez amerykańskie wydawnictwo Seven Seas Entertainment mangi Girfrends. Teraz dodatkowo pojawiły się informacje o zakupie przez to wydawnictwo licencji na  „Kisses, Sighs, and Cherry Blossom Pink” tejże autorki. 
  4 komentarze
Więcej

Słodycze w wersji yuri czyli.... "Candy"
Autor: sunater | Data: 13 sierpień 2012 | 819 odsłon
Tagi:   candy   skanlacje   tsubomi    
NOWOŚCI Jak wszyscy wiemy słodycze nie są zbyt zdrowe. Ta "oczywista oczywistość" jest jednak mocno wątpliwa w przypadku jednej z nowszych pozycji yuri którą od pewnego czasu "serwuje" nam magazyn "Tsubomi". Na pierwszy rzut oka to po prostu kolejna szkolna historyjka jednak po bliższym zapoznaniu się możemy być przyjemnie zaskoczeni...
  Skomentuj
Więcej

Styczniowe Antologie Yuri
Autor: agaaikidoka | Data: 31 styczeń 2011 | 1320 odsłon
Tagi:   yuri hime   hirari   eru- eru sister   tsubomi   antologia
NOWOŚCI  W styczniu pojawiły się takie antologie jak: Yuri Hime vol 22 wydawane przez  Ichijinsha, 3 tom Antologii Hirari  wydawnictwa Shinshokan,oraz Tsubomi vol 9- skierowany bardziej do męskiej części odbiorców, dzieło zbiorowe autorstwa m.in Morinaga Milk, Hattori Mitsuru oraz Miyauchi Yuuka.Na światło dzienne wyszło także Eru-Eru Sister vol 5 z pod ołówka Yokoshima Takemaru.
  Skomentuj
Więcej

Nowości Yuri
Autor: Jeanne | Data: 01 wrzesień 2010 | 1020 odsłon
Tagi:   yuri hime   tsubomi   hirari   girl friends   octave
NOWOŚCI

Niedawno ukazały się nowe tomy Antologi Yuri. Na światło dzienne wyszły m.in. Yuri Hime tom 21, Yuri Hime Wildrose tom 6, Tsubomi tom 8 oraz drugi tom Antologii Hirari wydana przez wydawnictwo Shinshokan. Ukazał się także ostatni tom mangi Girl Friends Morigany Milk oraz 5 tom Octave.

  Skomentuj
Więcej

Nowe tomy Antologii Yuri
Autor: Jeanne | Data: 01 marzec 2010 | 1422 odsłon
Tagi:   yuri hime wildrose   le paradise   tsubomi    
NOWOŚCI Kolejny wysyp Antologii Yuri. 12 lutego ukazał się kolejny już 5 tom Antologii Tsubomii. Natomiast 18 lutego pojawił się także 5 tom erotycznej seri Yuri Hime Wildrose. Niedawno miała też miejsce premiera nowego tomu Comic Lily. Pierwszego marca, czyli dziś, na światło dzienne wyszedł drugi tom Le Paradise.  
  Skomentuj
Więcej

Tsubomi 4
Autor: Shizu | Data: 05 styczeń 2010 | 911 odsłon
Tagi:   tsubomi 4   akihito yoshitomi      
NOWOŚCI

Tom 4 antologii Tsubomi rozpoczyna jeden z one-shotów, który opowiada o uczennicy i zafascynowanej nią nauczycielce. Okres świąteczny sprawia, że obie wkraczają na niebezpieczny teren. Akihito Yoshitomi przedstawia dwa one-shoty o przyjaciółkach zakochanych w swoich siostrach, które później są razem. Większość tych mang mieści się w przestrzeni, gdzie dziewczyna zakochana jest w drugiej. Czasem zdają sobie sprawę, że się kochają – a czasami nie.

Poprzednie scalacje tomów znajdziemy na stronie Lililicious.

  Skomentuj
Więcej

Nowy numer Tsubomi
Autor: misza | Data: 02 kwiecień 2009 | 1349 odsłon
Tagi:   tsubomi   yuri hime   akihito yoshitomi    
NOWOŚCI tsubomiW Japonii yuri przeżywa swego rodzaju renesans, jak grzyby po deszczu wychodzą nowe komiksy oraz magazyny o tej tematyce. 12 maja ukaże się drugi tom konkurencyjnego wględem Yuri Hime periodyku o tytule Tsubomi. Za okładkę znowu odpowiedzialny jest Akihito Yoshitomi, twórca Blue Drop. Sam magazyn, mimo, że opowiada o romantycznych uczuciach łączących dziewczęta jest skierowany do czytelników płci męskiej.
  1 komentarz
Więcej

Tsubomi- nowa antologia
Autor: misza | Data: 06 luty 2009 | 1053 odsłon
Tagi:   tsubomi   akihito yoshitomi   morinaga milk   blue drop   girlfriends
NOWOŚCI TsubomiJuż 12 lutego na rynku japońskim ukaże się pierwsza część nowej serii- antologii yuri, o tytule Tsubomi. Książka jest formatu A5, zawiera 306 stron wypełnionych mangami shoujo- ai, i to nie byle jakich autorów, bo miedzy innymi Akihito Yoshitomi, twórcy Blue Drop, czy też Morinagi Milk, rysowniczki odpowiedzialnej za Girlfriends. Wszystko to w cenie 980 yenów.
  Skomentuj
WięcejWeb site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.

Antologia Białej Lilii Carciphona Antologia Yuri  Antologia Yuri


wyświetl PostaReanimacja fo..
 Andrew [11. Mar-17:43]
wyświetl PostaKonkurs na gr..
 Hokusai [08. Lut-14:39]
wyświetl PostaCitrus
 Marik126.. [24. Sty-14:44]
wyświetl PostaPulse - Ratan..
 Alextash.. [27. Lip-10:48]
wyświetl PostaKimi Koi Limi..
 Marmolad.. [27. Cze-21:50]

[Wejdź na Forum]


W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.


Nowości w encyklopedii. If This Wish Comes True