portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO DANGO

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO WANEKO

Wishtown

Anime.com.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Soniasonia
Temat postu: Ulubiona bohaterka  PostWysłany: 12-07-2010 - 10:24
yin-yang
yin-yang

Którą z dziewcząt z "Marii" lubicie najbardziej? Po obejrzeniu pierwszego sezonu najbardziej mi przypadła do gustu Sei - jest wredna, ale nie do tego stopnia, by krzywdzić innych, taka chłopakowata - lubię ten typ. Bardzo spodobała mi się też Yoshino - na zewnątrz krucha lalka, a w rzeczywistości twarda dziewczyna. Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyle
Temat postu: Ulubiona bohaterka  PostWysłany: 13-07-2010 - 00:32
na na na na na na na batman!

Sei co najmniej dla 90% osób się podoba. ;p
dla mnie zresztą też. jest to chyba najciekawsza postać z wszystkich bohaterek. reszta jest jakaś taka nijaka.

Małe Kino - portal o animacji polskiej i światowej

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
agaaikidoka
Temat postu: Ulubiona bohaterka  PostWysłany: 04-11-2010 - 14:39
bo ja ogólnie dziwna jestem xd

Mnie się podoba Sachiko. Ładna, cicha spokojna, ale gdy trzeba pazurki pokazuje... Sei i owszem, ciekawa postać, ale wg mnie mogliby jej poświęcić więcej czasu i miejsca... Zwłaszcza, że kończy szkołę... Z resztą każda bohaterka ma w sobie coś, co może do niej przyciągać widownię... Najważniejsze, że w sumie każda jest inna i ich reagowanie np na randki w takich sytuacjach jest ciekawe...

So choose,
Heavy Cross <3

Altena
Temat postu: Re: Ulubiona bohaterka  PostWysłany: 04-11-2010 - 19:26
Q
Q

Wyle napisał:
Sei co najmniej dla 90% osób się podoba. ;p
dla mnie zresztą też. jest to chyba najciekawsza postać z wszystkich bohaterek. reszta jest jakaś taka nijaka.

Bo jest to jedyna wyoutowana lesbijka, która nie zamierza wyjść za mąż po ukończeniu szkoły XD Aczkolwiek jej Shane'owaty charakter mnie doprowadzał do furii i trzymałabym się od takiej z daleka, to jak na tego typu anime faktycznie się wyróżnia Smile

sato
Temat postu: Re: Ulubiona bohaterka  PostWysłany: 29-12-2010 - 20:33
new here...
new here...

Mnie osobiście średnio podoba się Marimite, ale ulubioną postacią jest bez wątpienia Sei! Very Happy To dzięki niej zdołałam przebrnąć przez pierwszą serię, a w niedalekiej przyszłości zabiorę się za następne. No i szkoda, że później nie pojawia się prawie w ogóle T.T

Soniasonia
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2011 - 16:36
yin-yang
yin-yang

Oglądam czwartą serię i ze zdziwieniem stwierdzam, że BARDZO lubię Toko, chociaż wcześniej mnie denerwowała. Od kiedy zamieniła się z Małek Mi w cierpiącą nastolatkę zaczyna mi bardzo przypominać Hotaru Tomoe, jedną z moich ulubionych postaci. Niestety, nigdzie nie mogę znaleźć dwóch ostatnich odcinków z wgranymi napisami, a bardzo chciałbym dowiedzieć się, jak się wszystko zakończy między nią i Yumi *chlip*

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2011 - 19:01
yin-yang
yin-yang

Ja zaś, trochę wyłamując się z powyższej litani zachwytów nad Sei, na pierwszym miejscu zdecydowanie umieszczam Yoko. Spokojna, zdystansowana trochę, ale kiedy trzeba - bezwzględna. Nie ma w sobie tej denerwującej ciut u Sei potrzeby bycia w centrum uwagi - ma swoje cele i dąży do nich, bez hałasu, ale skutecznie. Jest pewnie ciut apodyktyczna (wystarczy przypomnieć jej rozmowę z Sachiko, podsłuchaną przez Yumi w pierwszym odcinku), ale widać, że bez podnoszenia głosu potrafi egzekwować własne decyzje. No i ma u mnie plusik na nazwisko (kto wie o co chodzi, ten wie...).
Dorzuciłbym jeszcze Noriko - postać przez twórców niestety ciut zmarginalizowaną, a szkoda, bo godnie zastąpiła Sei u boku Shimako, na dodatek ma wyraźny potencjał w kierunku bycia małą intrygantką.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.