portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO JPF

Shima Shop

Anime.com.pl

Insomniadub

Wishtown

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Altena
Temat postu: Manga Blue Drop  PostWysłany: 24-03-2013 - 17:46
Q
Q

Na tanuki.pl kilka dni temu ukazała się recenzja mangi z uniwersum Blue Drop.

http://manga.tanuki.pl/strony/manga/3730-blue-drop/rec/579

Po mangę sięgnęłam natychmiast po obejrzeniu anime z wielkimi nadziejami na rozwinięcie tematyki Arume, które uwielbiam - i niestety też się zawiodłam. Manga jest bardzo chaotyczna, składa się z kilku krótkich historii, w których od logiki akcji (szczególnie jakiegoś głębszego usadzenia jej w rzeczywistości) najważniejszy staje się fanserwis. Arume spłycone zostają do wiecznie napalonych na chyba każdą możliwą dziewczynę nimfomanek - rozwalił mnie tekst w jednej scenie, jak jedna panienka mówi do dobierającej się do niej Arume coś w rodzaju "że ja wiem, że wy już takie jesteście i nic nie możecie na to poradzić (chyba na to napalenie) i po chwili jednak zgadza się na seks XD

Słowem - jak ktoś szuka w mandze przedłużenia anime, niech lepiej po nią nie sięga. Jak ktoś jednak lubi yuri fanserwis (no i rysowana jest nie najgorzej), to przy odpowiedniej dawce humoru może się przy tym nieźle ubawi, kto wie. Ja nie wytrzymałam do końca tomu...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
hazumu
Temat postu: Manga Blue Drop  PostWysłany: 03-04-2013 - 13:07
almost yin
almost yin

moim zdaniem Manga jest niezła, nie, sory genialna zakochałem się w niej. Altena historie w różnych tomach są bardzo różne można trafić na historie o napalonych UFO lesbach, a można też trafić na piękną historię o miłości. Anime nie obejrzałem ale po mandze modlę się o inwazję kosmitek

Ostatnio zmieniony przez hazumu dnia 15-08-2013 - 11:00, w całości zmieniany 1 raz

hazumu
Temat postu: Manga Blue Drop  PostWysłany: 15-08-2013 - 10:58
almost yin
almost yin

mam pytanie odnośnie blue drop: co się właściwie stało z Arume płci męskiej?
pytam bo mam kaca po blue dropie i nie mogę się zabrać za inny tytuł bo ciągle w głowie świat z blue drop i nie mogę go ,,opuścić"

Altena
Temat postu: Manga Blue Drop  PostWysłany: 15-08-2013 - 14:09
Q
Q

To chyba nie jest wyjaśnione... A może jest, tylko nie zauwazyłam, czytałam mangę dosyć pospiesznie, w anime prawie na pewno nic o tym nie ma.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.