portal
encyklopedia

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO STUDIO JG

Insomniadub

Anime.com.pl

Wishtown

Shima Shop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
GRS
Temat postu: Inugami-san to Nekoyama-san  PostWysłany: 10-04-2014 - 21:16
yin-yang
yin-yang

Pierwszy odcinek "Inugami-san to Nekoyama-san" obejrzany. Cóż, sądziliście, że "Sakura Trick" było najgłupszym yuri, jakie powstało? Cóż, obejrzyjcie w takim razie to - wiele czasu wam nie zejdzie, bo odcinki mają tu po trzy minuty, ale poziom skoncentrowanej głupawki wyprzedza "Sakura Trick" o kilka dobrych długości...

Kreska nawet jest całkiem, całkiem, za to ta sama idea i fabuła (no, powiedzmy...) są tak absurdalnie głupie, że aż w swej głupocie wesołe. Inna sprawa, że widac tu bardzo wyraźnie, iż rzecz jest tylko i wyłącznie adaptacją 4-comy, bez jakiegokolwiek twórczego rozwinięcia...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GRS
Temat postu:   PostWysłany: 18-04-2014 - 12:50
yin-yang
yin-yang

Drugi odcinek - nasz zwierzyniec się powiększa, a końcówka może sugerować, że na czterech yuri zwierzątkach to liliowe zoo się nie skończy. Odcinek mniej chaotyczny i przez to chyba jednak trochę lepszy.
Czy to tylko moje wrażenie, że Nezu wygląda jak Hatsune Miku i że to nie jest przypadek?
I art z finału epizodu:

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 24-04-2014 - 21:00
yin-yang
yin-yang

Odcinek 3 sponsorowała literka S jak spisek i jak seks - jedno i drugie jak najbardziej na miejscu zresztą, oczywiście w granicach. Nie było natomiast kolejnych zwierzątek, więc trochę się rozczarowałem.

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 02-05-2014 - 09:38
yin-yang
yin-yang

Odcinek czwarty sponsorowała literka O jak okulary i z tego też powodu bardzo przypadł mi do gustu. Miło wiedzieć, że Inugami ma podobne hobby co i ja. Generalnie, krótki, ale udany epizod, w którym nawet Aki miała okazję zademonstrować swój image w stylu, który ktoś kiedyś na Tanuku trafnie określił mianem "prezyzdziry". Nowej yuri fauny nie stwierdzono.

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 03-05-2014 - 23:48
Q
Q

Chwała Niebiosom, że te odcinki mają tylko po 3 minuty. Inaczej nie wytrzymałabym, o rany boskie XD Może faktycznie, bardzo, bardzo głupawkowy absurd, ale chyba za wiele jak dla mnie XD

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 04-05-2014 - 10:32
yin-yang
yin-yang

Ale właśnie dlatego dobrze się to ogląda. Bo 4-comy w wersji 3 minutowej nie męczą, tak jak 4-comy w wersji 25-minutowej (patrz "Sakura Trick").

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 04-05-2014 - 12:39
badass grumpy witch

O rety, jakie to głupawe, niech się skończy... o, skończyło się xD Tak, 3 minutki robią dobrze. Te odcinki wyglądają tak jakby grupa znajomych zasiadła z piwem i wymyślała na poczekaniu. Taka nagła głupawka...

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2014 - 00:26
badass grumpy witch

Dobra, nie wiem czy przypadkiem te odcinki nie zaczynają mi się podobać xD karaoke, sam na sam.. ho ho.. Z resztą, sami zobaczcie. Wielokąty, freestyle.

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2014 - 13:45
yin-yang
yin-yang

Odcinek piąty, czyli Z jak Zazdrość i jak Zdrada, no prawie, bo ostatecznie do niczego nie doszło. Przy okazji, wreszcie przetłumaczyli fragment endingu, on faktycznie jest tak głupi na jaki brzmi.
Aha, art z finału, czyli "Co ja duszę?!"

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2014 - 11:00
soldier of fortune

Obejrzałem wszystkie odcinki za jednym zamachem.. Na plus zdecydowanie jest długość odcinków - 3 minuty to na adaptacje "panelowych stripów" w sam raz- Sakura trick była "przeciążeniem". Humor raz lepszy raz gorszy ale pośmiać się można... To anime to zdecydowany "odmóżdżacz ". Żadne arcydzieło ale IMO lepsze od ST. Odcinek 5 IMO najsensowniejszy – i zarys fabuły był jakiś i w ogóle oglądało się prawie jak „zwyczajne” anime Razz Z innych podobał mi się ten z „kocimiętką” XD

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
GRS
Temat postu:   PostWysłany: 13-05-2014 - 09:16
yin-yang
yin-yang

http://www.youtube.com/watch?v=xXAy_QU5WE8 - filmik, który idealnie podsumowuje to anime.

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 21-05-2014 - 12:07
badass grumpy witch

Odcinek szósty - przyjemnie jest sobie usiąść z kawą, łyknąć 3 minuty anime i poczuć się totalnie odmóżdżonym ^^ nawet uroczy odcinek, poznajemy rodzeństwo bohaterek. Małe jest słodkie i pyskate Very Happy

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 23-05-2014 - 10:58
yin-yang
yin-yang

A w odcinku siódmym pojawiło się kolejne yuri zwierzątko w tej serii - tym razem małpa. I jak to małpy mają w zwyczaju, jest złośliwe, szczególnie wobec Inugami.

Shizuka
Temat postu:   PostWysłany: 23-05-2014 - 16:25
almost yang
almost yang

Odcinek powstały tylko po to by pokazać kolejną postać. Zawiało mi od tej Sarutobi tsunderyzmem.. Mam nadzieję, że zaczną w końcu rozkręcać choć minimalnie fabułę bo inaczej ciężko będzie mi to oglądać dalej na trzeźwo.

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2014 - 15:23
yin-yang
yin-yang

Fabułę? W serii trzyminutówek?
W odcinku ósmym Zoo się rozrosło, tym razem o kurę (raczej szpitalną niż domową), która, jak nietrudno zgadnąć, czuje miętę do małpy. Ech, stare dobre Polskie Zoo to przy tym mały pikuś...
Za to mieliśmy chyba jeden z lepszych artów finałowych:

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2014 - 19:48
soldier of fortune

To anime jest dobre właśnie na "rozluźnienie atmosfery" dobrze że nie poszli "tropem" ST i dali tylko 3minutowe odcinki które wydają się dla 4comy optymalne Razz Poza tym.. dlaczego nowy zwierz-"ptaszyna" ma tak rozciągnięty ten sweter ? O ile pozostałe bohaterki mają cośze swoich zwierzęcych odpowiedników (choć np. "małpka" chyba tylko złośliwość i chećna banany Razz ) to nowa bohaterka nihuhu mi ptaka nie przypomina... Soją drogą Inugami jest strasznie "kochliwa" - zobaczy ładną buzie i głupieje Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
GRS
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2014 - 09:15
yin-yang
yin-yang

Cytat:
Poza tym.. dlaczego nowy zwierz-"ptaszyna" ma tak rozciągnięty ten sweter ? O ile pozostałe bohaterki mają cośze swoich zwierzęcych odpowiedników (choć np. "małpka" chyba tylko złośliwość i chećna banany Razz ) to nowa bohaterka nihuhu mi ptaka nie przypomina...

Owszem, właśnie te rozciągnięte rękawy to zwierzęce nawiązanie, bo mają skrzydła przypominać. Tak ja to przynajmniej rozumiem. Że głupie? No cóż, przypomnę, co jest atrybutem krowy-chan...
Mają być jeszcze (ale nie wiadomo, czy w anime) przyczajony tygrys i ukryty smok.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.