portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO JPF

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

Anime.com.pl

Wishtown

Shima Shop

Insomniadub

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
GRS
Temat postu: Hanayamata  PostWysłany: 09-07-2014 - 16:25
yin-yang
yin-yang

Nasłuchałem się tego i owego, zanim jeszcze wyszło anime, więc postanowiłem dać mu szansę i zobaczyć, jak się sprawy mają.
Na pierwszy rzut oka - znowu seria o grupie nastolatek i ich hobby, tym razem jest to tradycyjny taniec japoński. Główna bohaterka - tak nieśmiała, że rumieni się niemal za każdym, gdy z kimś rozmawia, a zwłaszcza z drugą dziewczyna (bo i facetów w tej serii nie widać). Jej partnerka - całkowite przeciwieństwo.
Animacja i grafika takie sobie, całość nie zapowiada się też na wydarzenie sezonu. Założenie yuri gogli podczas oglądania na pewno pomoże. Ale nie wiem, czy nawet z nimi obejrzę to w całości...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Shizuka
Temat postu: Hanayamata  PostWysłany: 17-09-2014 - 12:56
almost yang
almost yang

Dla mnie jest to najbardziej pozytywna seria z sezonu letniego. Przyjemna dla oka, wesoła, z wpadającym w ucho openingiem, odstresowująca - czego więcej chcieć po ciężkim dniu? Jeśli chodzi o branżowe insynuacje, nie ma szaleństwa. Naprawdę trzeba sporo wyobraźni by dostrzec między bohaterkami coś więcej niż przyjaźń. Nawet jeśli od czasu do czasu pojawiają się np. sceny zazdrości typowej tsundere Yayi o swą ukochaną, naiwną Naru, nie wynika to raczej z żadnych romantycznych uczuć.
Anime to nie jest mistrzostwem świata, jednak mimo wszystko mi seans sprawił dużo radości Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.