portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

Insomniadub

Shima Shop

Wishtown

Anime.com.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sunater
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2014 - 11:33
soldier of fortune

Widać Noir ciągle jest obecne w wyobraźni fanów - nieerotyczny dj o tytule INOIRI XD. Żadne mistrzostwo świata wręcz przeciwnie widać amatorskość "produkcji" Ale To nie problem Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hokusai
Temat postu:   PostWysłany: 03-01-2015 - 10:51
yin-yang
yin-yang

Zaznaczam ,ze nie czytałem jak dotąd poprzednich postów w tym temacie. Nie chcę po prostu sugerować sie odczuciami innych forumowiczów, bo w końcu zdecydowałem sie obejrzeć to nie znane mi dotąd anime, z tego co wiem "zacne" i w jakis sposób klasyczne. Na razie mam za sobą pierwszy odcinek.
Moje wrażenia:
Przyznaję ,ze spodziewałem sie czegos lzejszego w tonie. Od poczatku uderzyła mnie dosc cieżka atmosfera: sugestie jakiegos ponurego mistycyzmu, ciekawa, ale przygnębiajaca muzyka i wyraźne cierpienie jednej z bohaterek. Nie jest to wada, ten klimat jest sugestywny i na swój sposób intrygujacy.
Inna sprawa, ze wątek amnezji jest tak często wykorzystywany w różnych fabułach ,ze w momencie gdy pojawił sie ten temat poczułem lekkie zblazowanie ("no niee ,tylko nie kolejna postać ,która straciłą pamieć"). Z drugiej strony czasem nawet zgrane motywy można opowiedzieć w świezy i ciekawy sposób.
W kazdym razie - ciekawe co będzie dalej:)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Altena
Temat postu:   PostWysłany: 03-01-2015 - 20:52
Q
Q

Faktycznie, motyw amnezji jest szeroko wykorzystywany, pytanie czy ta moda nie wytworzyła się przypadkiem PO Noir, które to nie jest takim znowu najmłodszym anime.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.