portal
encyklopedia

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

Anime.com.pl

Insomniadub

Wishtown

Shima Shop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
GRS
Temat postu:   PostWysłany: 16-02-2014 - 11:15
yin-yang
yin-yang

Odcinek 6 - w zasadzie, o czym to było? No, tego... aha, o szkolnym festiwalu. Ale właściwie działo się niewiele, a najważniejszy motyw epizodu, czyli pocałunek Kotone i Shizuku został w zasadzie tak szybko pokazany, jakby go prawie nie było, a potem autorzy uciekli fabularnie od tej dwójki. Plusem było więcej czasu antenowego dla Yuzu i Kaede. No i mniej "starszej siostry", która działa mi na nerwy chyba nawet bardziej niż niektóre zachowania głównych bohaterek.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Shizuka
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2014 - 13:14
almost yang
almost yang

Siódmy odcinek, z fanserwisem w nazwie, mnie powalił. Ledwo dałam radę go obejrzeć... Właściwie jedynym wartościowym momentem była scena gdy poruszony został temat małżeństwa Kotone, Shizuku fajnie zareagowała. Poza tym szkoda nawet pisać...
Za to ósmy odcinek był całkiem przyjemny. Szczególnie druga część. Widać związek Haruki i Yuu przechodzi na poważniejszy etap, zaczynają patrzeć na swoją relację w mniej przyjacielski, a bardziej partnerski sposób. Swoją drogą, przyjemnie jest powspominać sobie, że samemu przeżywało się to samo ze swoją lubą. Very Happy Też w pewnym momencie było między nami tak jakoś dziwnie... I takie rzeczy mogą skończyć się tylko w jeden sposób. Czekamy więc na rozwój wydarzeń. ^^

Shizuka
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2014 - 19:28
almost yang
almost yang

No i zakończyłam przygodę z Sakura Trick. Zawiodłam się. Zero seksu. :/
A na poważnie: 12 odcinek był nieco dojrzalszy niż poprzednie (o ile to możliwe w przypadku tej serii). Dziewczęta w końcu zdały sobie sprawę ze specyfiki własnej relacji, była też ciekawa akcja ze starszą siostrą Yuu...
Jak na ironię, to co mnie cieszy najbardziej, to fakt, że najnormalniejsze postacie tego anime, czyli Yuzu i Kaede, do końca pozostały tylko przyjaciółkami. Inne sprawy nie są szczególnie warte akcentowania.

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2014 - 09:33
yin-yang
yin-yang

Moje podsumowanie, czyli recenzja Sakura Trick na Tanuki
<poprawiłem link - dop. sunater>

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2014 - 11:42
badass grumpy witch

Hy hy.. tak wygląda Twoja recenzja. W sumie... nawet mi pasuje do tej serii :3

http://www.sendspace.pl/file/pic/bdc94a36947196516719899/origin

popraw sobie link Razz

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2014 - 21:48
soldier of fortune

echhh... udało mi się to obejżeć <fanfary!!!!> ale duużo przewinąłem Sad Anime mocno średnie by nie powiedzieć"cienkie na maxa" Tak to jest jak sie celuje w pseudofanserwis i nie ma się wiele do powiedzenia... IMO najlepszy był odcinek z "omałoco" ślubem i rozmyślaniem "co by było gdyby".... niemniej nie polecam dla jednego odcinka szkoda oglądać reszty Sad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
BiankadeSade
Temat postu:   PostWysłany: 23-06-2014 - 12:27
yin-yang
yin-yang

nooo anime bardzo średnie, ale nikt nie mówił, że będzie to wybitna seria Wink

Yuri-Onna
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2015 - 14:45
yin
yin

A nie macie wrażenie, że wiele ludzi po prostu podchodziło do tego anime zbyt poważnie, oczekując nie wiadomo czego? To miała być lekka komedyjka z wątkiem yuri - i taką była.
A opening doczekał się totalnie ryjącej banię parodii:
https://www.youtube.com/watch?v=riz5bO1GayY

To all our loved ones peace we will protect

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2015 - 14:58
soldier of fortune

Yuri-Onna napisał:
A nie macie wrażenie, że wiele ludzi po prostu podchodziło do tego anime zbyt poważnie, oczekując nie wiadomo czego? To miała być lekka komedyjka z wątkiem yuri - i taką była.

Niestety twórcy nie postarali się o przysłowiowe "mrugnięcie okiem" do widza by wiedział że to farsa. Poza tym - targetem ewidentnie byli faceci (co już pisałem) w dodatku raczej ci bliżej 18tki niż60-tki więc i humor nie najwyższych lotów oscylujący wokół anatomii i całusów...

Yuri-Onna
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2015 - 15:13
yin
yin

Męski target? No nie wiem, wydaje mi się, że typowo męskimi seriami yuri są bardziej Cross Ange albo Akuma no Riddle. Tutaj od czasu pokazuje się trochę ciała, ale to chyba nic złego? Ktoś tutaj na forum narzekał ostatnio, że serie yuri stawiają na "niewinne" romanse... <jasny gwint - obciąłem niechcący Twojego posta - przepraszam ale nie da sie go odzyskać Sad - dop. sunater>

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2015 - 16:15
soldier of fortune

Nie mówię że to źle. Ale sposób pokazania tego "kawałka ciała" jest dokładnie taki sam jak w pozycjach z "yuri hime s" które celowało tylko do męskiej widowni... Mi raczej nie odpowiada - nie cierpię moe. Gdyby cała seria była skomponowana tak samo jak "Inugami-san to Nekoyama-san" czyli krótkie epizody itp to byłaby imo bardziej zjadliwa... Pod względem wątków komediowych "Inagumi.." bije ST na głowę - żałuje że nie ma kontynuacji

Yuri-Onna
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2015 - 22:05
yin
yin

Bo tak naprawdę - ile było yuri komedii? Pod tym względem "Sakura Trick" jest dość świeżą i sympatyczną produkcją. Inugami... balansowało bardziej na krawędzi, to nie była seria aż tak jednoznacznie yuri seria, jak mi się wydaje. Bohaterki były przyjaciółeczkami-nierozłączkami, takimi jak w mandze "Przyjaciółki" (gdzie przecież bohaterki też się tak zachowują), ale "Sakura Trick" pokazywało, że między Yu i Haruką sprawy się mają poważniej, mimo humorystycznego wydźwięku całości. Można powiedzieć, że "Inugami..." kończyło się mniej więcej w tym miejscu, w którym "Sakura Trick" się zaczynało.

To all our loved ones peace we will protect

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2015 - 22:35
soldier of fortune

Nie do końca sie zgodzę - Inugami wyraźnie jest "kochliwa" i głupieje na widok ładnej buzi co z przyjaźnią niewiele ma wspólnego. Jej "wyobrażenia" w stosunku do Neko też mają charakter wybitnie poderotyzowany w odcinku 10 o ile dobrze pamiętam (sama się zastanawia o czym do diabła myśli Razz ). ST jest bardziej "dosłowne" ale tak nie do końca. Mam wrażenie, że dziewczyny tak nie całkowicie rozumieją w co się"bawią" i przynajmniej na początku to takie eksperymenty są.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.