portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO STUDIO JG

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Shima Shop

Anime.com.pl

Wishtown

Insomniadub

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
panyuu
Temat postu: Mikagura Gakuen Kumikyoku - wątek yuri?  PostWysłany: 17-06-2015 - 16:51
new here...
new here...

Mikagura Gakuen Kumikyoku jest (jeszcze) emitowanym anime, które przedstawia historię licealistki Eruny Ichinomiyi, która wstąpiła do szkoły z internatem, wiedziona marzeniami o pięknym uczniowskim życiu. Szybko okazuje się jednak, że klubami uczniowskimi w tej placówce rządzą dziwne zasady, na podstawie których przewodniczący grupy zostaje wyłoniony poprzez walkę na specjalne moce. W wyniku dalszego rozwoju wypadków Eruna staje na czele jednego z klubów. Źródło opisu: animezone.pl

Brzmi jak zwykłe szkolne anime, nieprawdaż? Zacznijmy od tego, że Eurna jest co najmniej "nie-hetero" patrząc na jej wszystkie och i achy na widok pięknych dziewcząt. Obejrzałam jak na razie 9 odcinków i nie widziałam żadnego zainteresowania do płci przeciwnej w jej przypadku.
Ostatnio też pojawiły się flash back'i jednej postaci, które nie wyglądają na zwykłą przyjaźń damską-damską.
A więc pytanie do każdego kto ogląda: czy w tym anime można wyczuć yuri, oczywiście nie licząc Eruny, której niewątpliwie jest daleko od bycia hetero Razz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShakalakaxD
Temat postu: Mikagura Gakuen Kumikyoku - wątek yuri?  PostWysłany: 14-09-2015 - 04:16
almost yin
almost yin

Bajka już jakiś czas temu się zakończyła, więc myślę, że to dobry moment, żeby odświeżyć wątek.
O ile Mikagura jako całość ma u mnie ledwo 4/10, bo wizualnie jest miejscami brzydkie, QUALITY konkretne, a fabularnie kulawo, tak całość jest niezłą gratką dla ludzi into yuri. Sprawcą jest oczywiście chara dev Eruny, która jest tak świetną bohaterką posiadającą olbrzymią ilość pozytywnych cech, że aż trudno wyjść podziwu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.