portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Shima Shop

Anime.com.pl

Wishtown

Insomniadub

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Czy jesteś za shotboxem?
Tak
61%
 61%  [ 16 ]
Nie
30%
 30%  [ 8 ]
A po co to?
7%
 7%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
Andrew
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2010 - 23:27
yin-yang
yin-yang

Wyle: zawsze tak bywa, że jak coś się widzi, to trzeba się za to wziąść samemu, bo nikt inny tego za ciebie nie zrobi :/

Sunater: Jest ankieta, głosujemy Wink

Z dawnej radości nic nie zostało. Jedynie pustka...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
punitive
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2010 - 23:48
new here...
new here...

<brutal mode on>popieram rozbudowe forum o dzialy nieogolne, ale i nie poswiecone ma/yuri. to jest dobry krok i zawsze sie sprawdza. trzeba w koncu zalozyc, ze ludzi laczy cos wiecej, niz tylko jeden kierunek zainteresowan.

wybaczcie mi moja bezczelnosc, motywowana swoja droga dobrym sercem, ale mam jedno pytanie - dlaczego zablokowaliscie sobie na forum dzial, w ktorym witacie nowych uzytkownikow? z tego, co widzialam, powodem byly zdjecia, aczkolwiek po zalozeniu konta tresc ta i tak jest dostepna. a przegladajaca forum niezarejestrowana osoba widzac, wybaczcie porownanie, taka przydomowa wycieraczke automatem ma ochote wytrzec buty i wejsc. to tak a propos silnej potrzeby wciagania ludzi w zycie ypl. ogolniej ujmujac - to jak dom, do ktorego drzwi mozna zobaczyc dopiero po wejsciu do srodka ;d (eee ehehe)

dodam jeszcze, iz na forach poswieconych jakiemus zjawisku, ktore maja juz swoj dluzszy staz i czasem wydawac sie moze, iz wszystko zostalo juz powiedziane, inne zainteresowania czesto przejmuja wieksza czesc przestrzeni psychometafizycznej, pozwalajac tym samym uzytkownikom zzyc sie na podstawie wspolnych cech odmiennego, niz motyw przewodni, rodzaju. tu tez maly tip - schowac nieuzywane od miesiecy yuri rpg, natomiast rozszerzyc takie rzecz jak - wiem banal - film i muzyka. nie jeden temat na caly film, bo to tak, jakby chciec pomiescic cale kino swiata w jednym zeszyciku, zrobi sie burdel i plycizna, ale osobne pod~pod~forum dla filmu z miejscem na tematy poswiecone roznym pozycjom nieyuriowym oraz osobne miejsce dla muzyki. tzn. nie wiem na ile kreca ludzi tu obecnych takie rzeczy, dla mnie np. muzyka i film sa ogromna czescia zycia i z checia rozplywalabym sie nad tysiacem pierdol - stad taka uwaga. jesli takich osob jest wiecej - sposob na ozywienie forum gotowy. szukajcie mokrych zrodelek, a znajdziecie!

ok, uciekam, zanim mnie zlinczuja ;}<bm off>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Wyle
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2010 - 19:45
na na na na na na na batman!

odpowiem ze swojej strony tylko na część ostatnią. wrzuciłam film, muzykę, ksiązki i gry do jednego worka bo nie mamy aż tak dużo zainteresowanych tym tematem. może nie zainteresowanych, ale osób które chciałyby się wypowiadać na dany temat. jeśli zainteresowanie będzie stworze nawet oddzielne podforum.
podforum rpg zostanie, chyba, że przez następne 3 miesiące nie będzie zainteresowania wtedy ukrywam ten dział.

kwestia Elloo... niech w tym temacie wypowiedzą się moderatorki, które były za takim rozwiązaniem. Smile

Małe Kino - portal o animacji polskiej i światowej

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Carnelia
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2010 - 22:17
yin
yin

Przeczytałam na stronie ów dramatyczny apel reanimacyjny, dziwiąc się ogromnie, brew uniosłam i dotarło do mnie, że coś na rzeczy jest, bo mimo tego, iż nie byłam może zbyt aktywnym użytkownikiem, coś jednak czasem skrobnęłam, a ostatnimi czasy to się, nie wiedzieć czemu, zmieniło. Także pierś dumie wypiąwszy, częściej udzielać się postanowiłam. Wink

Ponadto, również podpisuję się pod pomysłem dotyczącym zablokowania pewnych tematów. Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany to się zarejestruje i a nuż będzie to pretekst do pozostania na dłużej.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Wyle
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2010 - 21:47

Carnelia napisał:
Przeczytałam na stronie ów dramatyczny apel reanimacyjny, dziwiąc się ogromnie, brew uniosłam i dotarło do mnie, że coś na rzeczy jest, bo mimo tego, iż nie byłam może zbyt aktywnym użytkownikiem, coś jednak czasem skrobnęłam, a ostatnimi czasy to się, nie wiedzieć czemu, zmieniło. Także pierś dumie wypiąwszy, częściej udzielać się postanowiłam. Wink

Ponadto, również podpisuję się pod pomysłem dotyczącym zablokowania pewnych tematów. Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany to się zarejestruje i a nuż będzie to pretekst do pozostania na dłużej.

Może trochę brutalnie, ale musieliśmy coś zrobić (i naprawdę zastanawialiśmy się nad zamknięciem forum ;( ) Smile
Jak na razie są rezultaty naszej akcji. Mamy nadzieje, że frekwencja się przez dłuzszy czas utrzyma i zyskamy kilku nowych stałych użytkowników. Fajnie by było. : D

Carnelia
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2010 - 22:59
yin
yin

Działa, działa. Jestem na to żywym dowodem. I pewnie nie tylko ja. Smile

Mei
Temat postu:   PostWysłany: 25-07-2010 - 01:26
artistico belleza
artistico belleza

bardzo podoba mi się punkt "offtopowanie" :>

Wyle
Temat postu:   PostWysłany: 25-07-2010 - 10:15

no to teraz jest bardziej dozwolone. ;> oczywiście są pewne granice, ale granicami zajmą się nasze moderatorki, więc śmiało pisz... Wink

M.
Temat postu:   PostWysłany: 25-07-2010 - 20:31
Błazen
Błazen

Mile zaskoczenie. Bardzo podoba mi sie rozklad obecny podforum, Dobra robota, jest znacznie czytelniejsze Smile Jesli chodzi za shoutbox jestem przeciw... zawsze tam sie robi bagno ( z doswiadczenia wiem swojego) i smietnik...

Soniasonia
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2015 - 22:45
yin-yang
yin-yang

Forum znowu podupada - od miesiąca nikt się nie odezwał Sad Niby podobnie jest na forum Kotori, ale tam jest duży fandom milczący, więc nie jest to tak martwiące...

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2015 - 07:36
soldier of fortune

Niestety takie "sinusoidy" zainteresowania użytkowników zdarzały się już wcześniej i są w pewien sposób "normą"...

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 26-12-2015 - 11:57
Q
Q

No niestety, nie, że Was nie czytam, ale pisać tu nie ma o czym. Ostatnio wydawane mangi/anime yuri są kompletnie dla mnie nieprzyswajalne XD

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.