portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Shima Shop

Anime.com.pl

Insomniadub

Wishtown

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sunater
Temat postu: Nowa seria yuri od Studia JG  PostWysłany: 04-01-2016 - 20:09
soldier of fortune

Studio JG w infografice na swoim fb "ogłosiło" że jedną z z nowych serii czekających na ogłoszenie" (w domyśle - czekamy na papierową wersje umowy) jest seria YURI Smile Widać że wydawnictwa "idą za ciosem" - co nas powinno tylko cieszyć Smile Jak obstawiacie - co tym razem liliowego wyda Stodio JG ?? Piszcie -ciekawi jesteśmy waszych "faworytów" Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lou
Temat postu: Nowa seria yuri od Studia JG  PostWysłany: 05-01-2016 - 10:14
yin-yang
yin-yang

Przede wszystkim to JG mogłoby się wziąć za nadrabianie zaległych tomów z aktualnie wydawanych serii, zamiast pchać się w kolejne. To co dzieje się w tym wydawnictwie to jakaś żenada.

Jeśli rzeczywiście mają coś wydać, to obstawiam Citrus. Problem w tym, że to seria ongoing a zanim JG wyda ostatni tom to my będziemy starzy i pomarszczeni. Zresztą dostępne jest wydanie Seven Seas w całkiem rozsądnej cenie. Więc po co nam polskie.

I'm the best at what I do... and what I do ain't pretty.

Soniasonia
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2016 - 13:03
yin-yang
yin-yang

JG ma w zwyczaju wydawanie mang autorów, których twórczośc już wydali, obstawiam więc Morinagę Milk.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Midgardsorm
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2016 - 20:25
yin
yin

Soniasonia napisał:
JG ma w zwyczaju wydawanie mang autorów, których twórczośc już wydali, obstawiam więc Morinagę Milk.

Jeśli tak to stawiam na "The Secret Recipe" lub "Secret of the Princess". Ktoś tu kiedyś rzucił opinią, że jeśli ktoś miałby wydać "A Transparent Orange in the Lip " to właśnie Studio JG - może więc o ten tytuł chodzi. Oby... Bo nie sądzę, by zdecydowali się na wypuszczenie mniej znanych pozycji typu "Honey Crush" czy "Ebisu-san to Hotei-san" - to nie jest takie wydawnictwo.

Lou
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2016 - 17:59
yin-yang
yin-yang

Część z wymienionych przez Ciebie tytułów to jednotomówki a jeśli wierzyć rozpisce JG to ma to być seria. Na pewno nie liczyłabym na coś wychodzącego poza szkolne romansidło (czy nawet przyjaźń, bo przecież dla niektórych to też yuri). Już nawet hentai niedługo będzie na polskim rynku więcej niż mang lesbowych.
Dla porównania, Niemcy mają coraz więcej yuri i to różnorodnych. Gdybyśmy my mieli taki rynek to zadowoleni byliby wszyscy.

Midgardsorm
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2016 - 18:48
yin
yin

Lou napisał:
Część z wymienionych przez Ciebie tytułów to jednotomówki a jeśli wierzyć rozpisce JG to ma to być seria.

To może "Octave"... No ale to nie jest szkolne romansidło.

Lou
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2016 - 21:16
yin-yang
yin-yang

Wątpię, choć akurat to jest dojrzały tytuł, jaki przydał by się na naszym rynku.
Gdyby jakimś cudem Octave zostało wydane, to jednak szkoda tego tytułu na JG, które ze swoim tempem wydawania pokpiłoby sprawę. Jedynie widzę jako wydawcę Waneko, bo Kotori ma wywalone na yuri (ich interesują tylko pytki), Hanami nie ten gatunek, JPF nie zainteresowany, a reszta wydawnictw jest za mała.

Midgardsorm
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2016 - 21:47
yin
yin

Kotori przecież Yuri wydaje/wyda (nie wiem, bo tym tytułem zainteresowany nie jestem). Odnoszę wrażenie, że JG leci tylko na tytuły znane i z wyrobioną marką, które wiadomo, że się sprzedają. Dlatego też jedynymi pozycjami, jakie przychodzą mi do głowy są wspomniane już "Citrus", "A Transparent Orange in the Lip" i "Octave".

Innym tytułem, który spełnia zarówno twoje jak i moje kryteria jest "Sasameki Koto" - ale w to raczej wątpię (choć kupiłbym chętnie).

Tak w ogóle - nie sądzicie, że może to być "Yuru Yuri" Cool

Alextasha
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2016 - 23:19
yang
yang

Midgardsorm napisał:
Innym tytułem, który spełnia zarówno twoje jak i moje kryteria jest "Sasameki Koto" - ale w to raczej wątpię (choć kupiłbym chętnie).

Oj Mid xD widać, żeś nieobeznany w gustach Lou XD Sasameko Koto to nie dla niej. To jest za grzeczne Very Happy Octave ok, ale jeszcze lepsze jest Maka Maka, Sunstone czy prace Amano Shuninty czyli tam gdzie gęsto i często można podziwiać kobiece wdzięki w dość jednoznacznych sytuacjach Very Happy

I nie. JG NIE MOŻE wydać Octave. Zje**li by to totalnie. Nie tylko pod względem braku terminowości ale również pod względem jakościowym. Waneko niech to wyda :3

Tak jak było to wspomniane, JG leci na kasę i na łatwy zysk więc Citrus jest najbardziej prawdopodobny.

http://three-musqueerteers.tumblr.com/

Midgardsorm
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2016 - 23:47
yin
yin

@Alex
Przez kryteria miałem na myśli wymienione przez Lou:
- "seria", a nie "jednotomówka";
- szkolne romansidło.
Z samym gustem Lou zaznajomiony nie jestem.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.