portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO WANEKO

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

Insomniadub

Shima Shop

Wishtown

Anime.com.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Alucard
Temat postu: Bleach i rosario+vampire yuri xD  PostWysłany: 05-02-2009 - 14:15
almost yin-yang
almost yin-yang

poprostu nie wierzę ze tego nie znacie XD
WARNING! wstęp jest ważny, niech nie zniechęca was moja gadanina XD
więc zauwazyłem, że nikt nie wspomina żadnej z tych dwóch anime.
Bleach to chyba wraz z Naruto najpopularniejszy i najlepszy tasiemiec z ponad 200 odcinkami i nadal prze do przodu. shonen gdzie są wciąż walki ( niesamowite^^) i ani jednej tak naprawdę pary xD. zero romansów nie licząc miłości Orihime inoue do głównego bohatera, chociaz wątpliwe są nawet ich relacje i zakonczenie Bleacha. Bleach nie jest anime typu romans jednakze własnie z niego wywodzą się najpopularniejsze fanowskie pairingi, niekiedy naprawdę niemozliwe a niektóre wrećz przeciwnie i kubo tite ( autor) bedzię musiał nam pokazac co się znimi stanie. jest tylko kilka prawdopodbnych
par , które będą mogły się spiknąc: rukiaXrenji, orihimeXichigo, ginxmatsumoto ORAZ soixyourichi TAK XD soi fong i yourichi to jedna z najbardziej prawdopobnych przyszłosciowych loversów xD nie musze mówic, ze to babki xD ich historia jest naprawdę fajna, ale nie wiadomo co z nimi będzie i czy wogóle cos będzie. pamietajmy ze to shonen ;/ w mandze na razie cisza.
ale zarysuję wam wstępnie ich realcje
SPOILER: Yourichi Shihouin jest ciemnoskórą kobieta, szlachetnego urodzenia,była dowódcą jednostki terenowej w Soul society, jest niewiarygodnie szybka i potrafi zamienic się w czarnego kota. piękna, dowcipna, utalentowana..itd. została na własne zyczenie mentorką Soi fong i mianowała ją swoim ochroniarzem. Soi fong była z początku zamkniętą w sobie dziewczyną, wciąz się wstydziła i wogóle kaszka ( totalne przeciwieństwo Yourichi). kiedy poznały się blizej stały się sobie bardzo bliskie. lecz pewnego razu Yourchi zniknęła ( nie pamiętam czy musiała uciekac czy poprostu miała juz dosc takiego zycia, ona była wolnym duchem) i Soi fong się zdeczka załamała. nie rozumiała dlaczego Yourichi jej ze sobą nie wzięła. Zaczęła nienawidzic Yourichi z całego serca i przysięgła sobie ze jezeli ją kiedykolwiek spotka to ją pokona. po zniknęci Yourichi to ona objeła stanowisko dowódcy. bardzo się zmieniła. stała się taką.. zimną suką xD
w koncu się spotkały kiedy w soul society zaczeły się walki. zaczęły walczyc i w tym czasie soi ciągl esie darła ze jej nienawidzi i ze ją pokona. w koncu Yourichi i tak ją pokonała i soi się popłakała mówiąc ' dlaczego mnie ze soba nie wziełas Yourichi-sama?' a ona jej nie wzieła bo chciała ją poprostu ochronic xD dobra tyle wystarczy xD
btw, Yourchi tak słodko nazywała Soi swoją 'little bee' xD ;3

a tu macie for example amv ;
http://www.youtube.com/watch?v=kbL86tLbk2k&feature=related

a tu kilka obrazeczków: ; D

http://img244.imageshack.us/my.php?image=yoruichisoifongembracebsv6.jpg

http://img101.imageshack.us/my.php?image=hellosoifonimyoruichibyuw7.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/9181/kiribansoifongxyoruichimf3.png

http://img502.imageshack.us/my.php?image=commissionsoifongyoruicjl0.jpg

http://img27.imageshack.us/my.php?image=1131564807098gj2.gif

moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych pairingów jakie są Wink

Teraz drugie anime

Rosario+vampire

eh to anime o chłopaku o imieniu Tsukune który idzie do szkoły gdzie są same dziwolągi Oo Wszystkie dziewczyny się w nim kochają. POprostu wszystkieeee...do czasu xD juz w pierwszej serii mangi ( o anime nie mówię bo jeszcze nie doszli i nie wiem czy dojda do mementu o którym będę prawić)
jest wiadome ze Tsukune będzie z Moką-san. reszta się nie liczy, zresztą tamte tak naprawdę go nie kochają, tylko moka-san. w drugiej serii tego animca spotkało mnie nie lada zaskoczenie ( i to jakie miłe!)

SPOILER albowiem kiedy jedna z głównych bohaterów Mizore została porwana ( juz niebede opowiadał całej fabuły) noi reszta idzie ją uratowac. widac gołym okiem, ze się przejmują ale najbardziej wsciekła jest Kurumu kolejna główna bohaterka. ciagle przezywa i najbardziej się rzuca i poswięca. no cóż myslałem sobie. w koncu to przyjaciółki, a ona jest taka ze strasznie się emocjonuje. noi oni walcza tam i walczą i w koncu spotykają mizore a ona im na to zeby sobie poszli ona nie moze z nimi wrócic, ryczy i mówi ze nie moze spojrzec tsukune w twarz( temu głównemu bohaterowi) bo ten co ją porwał ją całował. juz nie jest czysta itd. i rzuca się z okna tej wiezy w której są. na to kurumu się rzuca za nią ( pamiętajcie ze one mają moce, kurumu np ma skrzydła) noi... a same zobaczcie lecz ostrzegam jak dotąd to jedyna i najlepsza scena między nimi i nie jestem w 100% pewny czy to się rozwinie no ale Wink
http://img149.imageshack.us/img149/2772/67878689tk3.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/7425/hegxk5.png

wydawac się może, że kurumu to zrobiła, żeby wyrwać mizore z tej traumy którą jej przysporzył facet który ją porwał. i tak zapewne jest. ale po tym zdarzeniu dzewczyny stały się sobie jeszcze blizsze i jakos gorliwiej siebie bronią nawzajem, zreszą mniej się interesują tsukune. i jaki będzie koniec? tsukunexmoka i mizorexkurumu? zobaczymy Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Jeanne
Temat postu: Bleach i rosario+vampire yuri xD  PostWysłany: 05-02-2009 - 21:37
czarny anioł

w ktorym miejscu w Rosario + Vampire jest yuri?
Obejrzalam cala 1 serie i zadnego watku yuri nie pamietam no chyba ze w sezonie drugim. Pierwszy obejrzalam z zapartym tchem. Uwielbiam ta serie Smile

To be free"
Leaves' Eyes - The Dream

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Mimeiko
Temat postu: Bleach i rosario+vampire yuri xD  PostWysłany: 05-02-2009 - 23:01
yang
yang

To jest po prostu takie love-hate XD
Niby się nienawidzą a tak naprawdę kochają *_*

W anime to nie jest jakoś tak bardzo widoczne ale jak ktoś ma głowę pełną pomysłów i podejrzeń to wymyśli coś sam Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Alucard
Temat postu: Bleach i rosario+vampire yuri xD  PostWysłany: 06-02-2009 - 11:36
almost yin-yang
almost yin-yang

Jeanne jak mówiłem w anime nic nie ma. tylko w drugiej serii MANGI xD a manga nadal idzie do przodu więc wiesz jeszcze wszystko moze się zdarzyc xD

Mimeiko haha love hate to był tylko przez chwilę jak Soif fong pragnęła zemsty. teraz to znowu Yourichi jest jej master XD

Mimeiko
Temat postu: Bleach i rosario+vampire yuri xD  PostWysłany: 06-02-2009 - 13:37
yang
yang

Mi tu bardziej chodziło o R+V bo Bleacha nie oglądam to się nie udzielam XD
Mój błąd bo się nie sprecyzowałam ^^"

Soniasonia
Temat postu:   PostWysłany: 16-10-2009 - 17:07
yin-yang
yin-yang

Z Bleacha oglądałam 28 odcinków- potem nie miałam czasu, a jeszcze potem ochoty... Może kiedyś jeszcze wrócę. Bardzo mi się podoba Tatsuki. Wyraźnie widać, iż przyjaźń łącząca ją z Inoe z dużym prawdopodobieństwem przerodzi się w uczucie. Moim zdaniem jest to lepsza para od Inoe i Ichigo (jego z kolei widziałabym z Rukią). Wielka szkoda, że nikt nie tłumaczy doujinshi yuri z Blecha - jak dotychczas znalazłam dwa tytuły, lecz oba nienajlepsze, krótko mówiąc.

Alucard
Temat postu:   PostWysłany: 16-10-2009 - 18:37
almost yin-yang
almost yin-yang

Soniasonia, Tatsuki nawet w avku mam ;> niestety nie ma opcji Inoue x tat chociaz początkowo trochę na to wyglądało. Tatsuki odgrywa trzeciorzędną rolę w anime i pojawia sie raz na 50 odcinków, zresztą hime kocha ichigo ;p i tez bym widział ichigo z rukią ale na to tez sie nie zanosi ehhh jedyny pairing yuri który ma realne szanse jest wlasnie yourichi x soi fon ( jezeli urahara tego nie zepsuje ;p). nawet teraz jak wyszedł 3 film 'fade to black' są momenty soi x yourichi wiec bądzmy dobrej mysli ^^
doujinshi yuri są bardzo srednie ;p same hentai znalazłem i nie moge znalesc jakiegos purowca.

Karmelia
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2009 - 18:03
Hugatoria Magna
Hugatoria Magna

Tite Kubo jest autorem inteligentniejszym niż może się wydawać ;] Parka Yoruichi (którą ubóstwiam) z Soifon (którą bardzo lubię) to wg mnie bardzo sprytne posunięcie, czy też ukłon w stronę fandomu =D (podobnie jak pary yaoi, że wspomnę tylko o Renjim i Rurku - tzn. Byakuyi Very Happy)

Trochę szkoda, że fabularnie "Bleach" sugeruje tylko je, bo jak na tasiemcowe shonen, postaci kobiece są tam po prostu kapitalne (Kuukaku!) i wierzę, że przy odrobinie zachęty można by sparować panie w bardzo interesujące, bogate pairingi. A tak fandom serwuje tylko YoruxSoi i ewentualnie MatsumotoxOrihime (konwencja 100% hentai, jakżeby inaczej).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
MaruMaru
Temat postu:   PostWysłany: 20-01-2010 - 10:44
new here...
new here...

Skąd: Kraina czarów umiejscowiona w samym środku Mazowsza
Rosario+vampire xD ahh kuzyn kazał mi to obejrzeć po prostu kazał i koniec. Muszę przyznać, że podobało mi się. Postacie całkiem fajnie wykreowane, Mizori, która podbiła moje małe serduszko i klimat w jakim utrzymane jest anime- coś świetnego. Hmm gdyby w anime (z mangą nie miałam okazji się zapoznać) dołączyli wątek yuri było by bardzo ciekawie . O ile nie przepadam za harem'ówkami to ta stanęła na wysokości zadania.
~chuuu

ichigo1
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2010 - 20:13
new here...
new here...

ostatnio wpisałem w googlach bleach yuri i w grafice nawet fajne tapetki się pokazały lubie popatrzeć na laski z różnych anime w wersji yuri Smile

Nagisa_Aoi
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2011 - 18:31
new here...
new here...

Obecnie czytam Rosario+Vampire i jeszcze nie doszłam do tego momentu , lecz gdy succubus pocałuje kogoś to chyba są tak jakby małżeństwem?

Mimeiko
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2011 - 12:36
yang
yang

Jeśli się nie mylę i dobrze pamiętam to podane wyżej skany to odpowiedniki wydarzeń z drugiej serii anime. Więc pewnie jeszcze sporo przed Tobą. Razz

A co do tego pocałunku i małżeństwa to się nie wypowiadam bo pierwsze słyszę. ;o

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 21-10-2013 - 13:41
yin-yang
yin-yang

Z pairingiem Yoruichi i Sui Feng jest jeden problem - to jest miłość typowo jednostronna, bo sama Yoruichi jest związana z Uruharą (z którym tworzą jeden z najlepiej pokazanych, dorosłych związków jakie widziałem w tasiemcach). Jasne, Yoruichi traktuje Sui Feng jako swoją podopieczną i zachowuje się wobec niej sympatycznie, ale nie sądzę, by to wykraczało poza typowe relacje mentorka-uczennica.

Bardziej bym już widział związek Tatsuki (która jest moim zdaniem najbardziej zaniedbaną bohaterką tej mangi) z Orihime, tym bardziej, że jednak Himcia, mimo szczerej sympatii do Ichigo, nie ma szans z Rukią. Co do RangikuxOrihime - owszem, mamy dość słynną scenę - http://www.youtube.com/watch?v=dpXHfo5jS7o ale nadal, Rangiku to jednak dorosła kobieta z przeszłością, a Orhimicia to nastolatka. Choć takie combo biustów to niewatpliwie miła rzecz.

Bleach może się za to pochwalić bodaj najbardziej wkurzającą postacią lesbijki, jaką kojarzę - Chizuru, której zachowania względem Orihime są takie, że człowiek ma ochotę samemu złapać miecz i odrąbać temu nieszczęściu łeb.

Karmelia
Temat postu:   PostWysłany: 21-10-2013 - 20:06
Hugatoria Magna
Hugatoria Magna

Okropnie mi przykro, że po bardzo fajnym przedstawieniu postaci Kubo zrobił z Soifon wiecznie obrażoną smarkulę, która ma muchy w nosie i wciąż jej coś nie pasuje. Żal serce ściska :/
A co do przedmówcy - po dłuższym zastanowieniu przychylam się do poglądu, że Yoruichi traktowała Soifon jako bardzo lubianą podwładną, ale nie partnerkę. Partnerem był Urahara, który mimo całej otoczki "ohoho, jestem tylko biednym sklepikarzem" jest osobą dojrzałą, odważną, inteligentną i na pewno lepiej pasuje naszemu kociakowi niż fangirlująca w nieskończoność pszczółka.

I tak, też mam chęć zrobić krzywdę Chizuru x) Albo sobie. Np. wydłubać oczy tępym nożem Very Happy

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2013 - 11:36
yin-yang
yin-yang

A co do Bleach - znalazłem ostatnio na YT taki uroczy filmik, chyba z jakichś dodatków DVD albo czegoś w tym stylu, z Yoruichi i Sui Feng - http://www.youtube.com/watch?v=gulQ1_gb0gM

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.