portal
encyklopedia

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO WANEKO

Insomniadub

Wishtown

Anime.com.pl

Shima Shop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sunater
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2009 - 17:57
soldier of fortune

Grafika 3D okropna... ale sam pomysł ??? WTF ??? To chyba jakaś kopanina w której można tworzyć własne postacie... i ktoś stworzył Razz
BTW. Może ktoś zmienić tytuł Topicu na np. Noir doujin - Noblerot i okolice Razz czy coś podobnego ?? Bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem jak.. a nie chce namieszać Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
tuutiki
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2009 - 22:37
yin-yang
yin-yang

sunater napisał:
Może ktoś zmienić tytuł Topicu na np. Noir doujin - Noblerot i okolice Razz czy coś podobnego ?? Bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem jak.. a nie chce namieszać Razz

można by zmienić temat nawet na "noir".

a szukając w necie innych interpretacji zakończenia napotkałam informację o niejakim "epizodzie 00" (zwanym również specjalnym bądź wprowadzającym). przeszukałam sieć dosyć dokładnie ale nie znalazłam tego odcinka. na animesub są nawet polskie napisy. z nich wynika, że to bardziej wywiady z twórcami, ale i tak bym obejrzała.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Karvilia
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2009 - 18:24
almost yin
almost yin

Elbe, nie wytrwałam do końca tego filmiku, który podlinkowałaś... That's just too terrible xD

Sunater napisał:
A zakończenie... te strzały na koniec... Kto do kogo strzelał ??? Nie wiadomo - niby każdy może sobie "dośpiewać"....

Jeden strzał był z Walthera Mireille, a drugi z Beretty Kiriki Razz To nawet i na słuch można powiedzieć.

'Alone, alone, alone', whispered the shell...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
sunater
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 07:24
soldier of fortune

Karvilia napisał:
Elbe, nie wytrwałam do końca tego filmiku, który podlinkowałaś... That's just too terrible xD

Sunater napisał:
A zakończenie... te strzały na koniec... Kto do kogo strzelał ??? Nie wiadomo - niby każdy może sobie "dośpiewać"....

Jeden strzał był z Walthera Mireille, a drugi z Beretty Kiriki Razz To nawet i na słuch można powiedzieć.

Co niestety o niczym nie świadczy... równie dobrze może to być inny Walther i inna Beretta - to bardzo popularna broń Razz

Shizaru
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 08:51
new here...
new here...

Elbereth napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=l0ZQy1QOEoY

Nie wiedziałam gdzie wrzucić... właśnie ómarłam XD

Ja jeszcze wrócę do tego Shocked o masssakra... I ekhm... kto to jest ta piąta osoba tam? Embarassed nie pamiętam jakiejś postaci, czy co? I nie chodzi mi o sędziego oczywiście!
No i foch w ogóle - zakończenie mi się nie podoba. Widać Noir już tak ma Razz

Muszę podczytać to, o czym piszecie, może tam mi się spodoba. Na razie tylko alternatywa Elbereth mi odpowiada Wink a parodia w ogóle rządzi Smile

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 10:11
soldier of fortune

O ile dobrze widzę to ta 5 osoba to Shaoli - ta "zatruta morderczyni" Laughing Choć w dość dziwnym ubraniu...
Mówąc o zakończeniu miałaś na myśli anime ?? - czy tą bijatykę ?? bo to pewna różnica jest Mr. Green Ja w końcu muszę przeczytać fanfik Alteny - na razie przeczytałem tylko archiwalny... A parodia rzeczywiście wymiata - zwłaszcza parasolki do drinków Wink

Shizaru
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 13:01
new here...
new here...

Nie podoba mi się oficjalne zakończenie Noir i ta bijatyka też. Ale tu ze wstydem przyznaję, że sobie przewinęłam w końcu kawałek i trafiłam na zakończenie - wszystkich wymiotło (chyba nawet sędziego? Wink ) i znowu Chloe.. moja Chloe nie powiem co. FOCH.
Dlatego uznałam, że poza jedynie rozsądnym* zakończeniem by Elbereth, Noir ma tendencje do nie właściwych, obojętne, czy to anime czy fanowskie wybryki Very Happy

Dzięki za rozwiązanie zagadki - faktycznie zapomniałam o tej pani, a przecież ciągle mam dreszcze na widok długich czerwonych paznokci.

___
* przez niektórych zwanym dyplomatycznie "alternatywnym"

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 13:19
soldier of fortune

Cóż - zawsze możesz napisać własną wersję Razz Chętnie poczytamy. Mi jednak najbardziej podoba się wersja noblerot Razz Nie wiem czemu ale... zakończenie pozostaje otwarte lecz znacznie lepsze niż oryginał Razz Może właśnie dlatego że jest w formie listu... nie wiem Razz

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 13:32
Q
Q

*^^* Dziękuję za uznanie ^^ Ale nie wiem, czy paru osób wątek z dalszych części mojego fica nie wkurzy nieco... ja miałam dziwny nastrój jak to pisałam XD
Adj. parasolek, to od dłuższego czasu chodzę z zamysłem, jakby coś takiego zrobić, ale na szpilkach Very Happy

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 15:00
soldier of fortune

eee jak na szpilkach ??? Masz na myśli buty?? czy raczej szpilki-ostry kawałek metalu ?? (podejrzewam że to drugie ale pierwsze skojarzenie mnie zabiło Very Happy - szpilki i parasolki Laughing) Mówiąc z dalszych części masz na myśli te które dopiero opublikujesz ??

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 15:35
Q
Q

Tak, te co są nadal tylko na fanfiction net Smile I miałam istotnie na myśli takie szpileczki krawieckie, myślałam o igłach, ale tak myślę, że do główki szpilki będzie łatwiej przykleić Very Happy Hmmm... chyba to zrobię, nabieram ochoty Very Happy

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 16:02
soldier of fortune

I potem przeczytamy w prasie o tajemniczym shinobi atakującym parasolkami do drinków narodowców w gdańsku... Laughing
A wracając do tematu... ktoś namierzył odcinek 00 ?? Bo mi tuutiki apetyt zaostrzyła, a nie moge tego znaleźć - miałem kiedyś ale wywaliłem buuuu Sad

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2009 - 16:06
Q
Q

No ja kiedyś już słyszałam, ze on nic do akcji nie wnosi^^
A jak parasolkę uda mi się zrobić, to dam zdjęcie Very Happy

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2009 - 08:32
soldier of fortune

Cóż.. lekko odświeżę temat... Na stronie grupy Wings of Yuri Pojawił się nowy doujin - Rosa Bouquet (Sakuya). Kolejne "after story" Może mało odkrywcze ale jak pisze sam translator "cute" czy jak kto woli "kawai" . Ładna kreska, i mimo wszystko nieszablonowa fabuła sprawiają że fajnie się to czyta... No i wielki plus ode mnie za odrobinę humoru... Smile

Alucard
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2009 - 10:51
almost yin-yang
almost yin-yang

kurczę wiecie ze nawet nie zwróciłem uwagi na te strzały na koncu? xD jak tu przeczytałem to musiałem obejrzeć ostatni ep. no kurde to pomieszało całą moją koncepcję zakonczenia xDD ale dzięki temu jest tym bardziej misterious !

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2011 - 17:05
Q
Q

Odświeżam temat. Ugruntowałam się, że to zakończenie to po prostu taki artystyczny epilog - przestrzelenie zegarka będącego symbolem Soldat. Jak się obejrzy uważnie ostatni odcinek, to tam na końcu nie ma już nikogo, kto miałby chcieć Kirikę i Mireille zastrzelić. Soldat było podzielone, tak? Jedna część - Altena i jej "zakonnice" zostały wybite przez dziewczęta (i samą Altenę XD). Chloe zginęła. Zostaje druga część - panowie w limuzynach pod wodzą tego z "Malfoyowską" laseczką. A oni byli po stronie Mireille, sami wysłali ją do Dworu aby nie dopuściła do rytuału i rozprawiła się z Alteną. No i spełniła ich zadanie, nawet mając inne (osobiste) motywy, ale jednak spełniła. Uznali Mireille za "swoją" jak razem z Kiriką stamtąd wyszły - i choć ona niby zaprzeczyła, sugerując, że jej wizja siebie i Kiriki odcina się od tej "tradycyjnej" wizji Noir, to facet życzył im powodzenia. Dlatego te dwa strzały na końcu dla mnie są tylko symbolicznym epilogiem filmu - potwierdzającym swoisty happy end. Koniec ciemności związanej z Dworem i cierpieniem Mireille, początek wspólnego życia z Kiriką (dalej jako Assassynki, niemniej już świadomie, bez tych mrocznych tajemnic). Tyle mojego w tej kwestii Smile

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 16-09-2011 - 14:48
Q
Q

A propos głupawek jeszcze, właśnie "ómarłam":

http://www.youtube.com/watch?v=V9cU8CFqeKc

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.