portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO JPF

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

Wishtown

Anime.com.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Soniasonia
Temat postu: Doujinshi "Pure White Disciple Shimako"  PostWysłany: 07-12-2010 - 21:36
yin-yang
yin-yang

Dzisiaj przeczytałam wspaniałe doujinshi do "Marii". "Pure White Disciple Shimako" zapewne zadowoli osoby, którym oryginalna seria wydawała się zbyt wydłużona i powolna. "Kapłanka" to gigantyczny (250 stron!) komiks utrzymany w stylistyce mang Clampa - ktoś, kto czytał "X", "Tokyo Babylon", "RG Vedę" i "Clover" będzie wiedział, czego się spodziewać Twisted Evil W tym doujinshi bohaterki należą do dwóch grup - Shimako jest siostrą, czyli chrześcijańską egzorcystką walczącą z demonami. Wspomagają ją tradycyjna miko Noriko oraz para świeckich Egzorsióstr, Yoshino i Rei, nie mówiąc już o słodkim kotku, Kei-chan Razz Demonami, z którymi walczą, są Sachiko, Toko, Kashiwagi oraz... Sei. Początkowe rozdziały to mocne ecchi z pogranicza niemalże hentai-yuri, z dużą dawką YoshinoxRei oraz SachikoxToko, natomiast kolejnych 200 stron to poważny dramat poświęcony Sei, Shiori i Shimako. Oczywiście, i tutaj zdarzają się sceny erotyczne, ale mają one uzasadnienie fabularne i doskonale komponują się w historię - prawdę mówiąc, na coś takiego właśnie czekałam Twisted Evil Bardzo polecam komiks wszystkim miłośnikom "Marii" oraz historii o demonach i egzorcystach w stylu japońskim. Dużo dramatu, dużo humoru, i, a jakże, dużo niegrzecznych podtekstów! Jakby co, służę pomocą w dotarciu do dzieła Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Mimeiko
Temat postu: Doujinshi "Pure White Disciple Shimako"  PostWysłany: 11-12-2010 - 20:51
yang
yang

MariiMite nie czytałam/oglądałam ale to brzmi dosyć zachęcająco. Z chęcią bym się zapoznała z tym bliżej. : ) Poproszę o jakiś link czy coś. : )

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.