portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO WANEKO

Wishtown

Anime.com.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
smok
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2012 - 15:26
yin
yin

To ja też wrzucę swoje trzy grosze Smile
Jak jest taka możliwość przy filmikach, to włączajcie HD!

Amv z Ga-Rei Zero, ktoś zna to anime?
Somebody
When You Break Your Own Heart
Anime o przyjaźni, ewidentnie jedna drugą kochała i oczywiście, słaba ja, popłakałam się po raz kolejny Crying or Very sad

Amv z Canaan
Bang!
Jak obejrzałam to anime, to oczywiście najbardziej rzuciła mi się w oczy para Canaan x Maria, ale po tym amv stwierdziłam, że wolę jednak Alphard x Canaan Wink

Amv z El Cazador de la Bruja
Ellis and Nadie's Lovegame
Niesamowicie prześmieszne amv Very Happy! Stoczyłam się z krzesła, w 'pewnym' momencie Very Happy

Amv Crossover
Saudade
Świetny crossover, główne bohaterki są z anime Toradora i Ano Hana.

Amv z Rinne no Lagrange
Alien Locks koniecznie włączcie HD!
To anime, to nie yuri (aż dziw bierze jak to oglądałam xD) ale reżyser jest znany z tego, że zawsze jakieś podteksty wstawi, dużo podtekstów, co było też widać w anime Mouretsu Pirates.

Amv z Candy Boy
Skinny Love
Urocze Smile

Amv z Hanasaku Iroha
A Yuri Story
Deniying Myself
To anime to nie yuri! Ale autorka amv zrobiła przegenialną robotę i zaliczyłam szczękoopad w obu przypadkach, ale to drugie powaliło mnie na łopatki, bo normalnie jakbym siebie widziała :0

Amv z Mai-Hime, a właściwie, to doujinshi Shiznat
A Storybook
Nie wiem, czy widzieliście ten cykl doujinshinów? Bardzo ładna kreska, ciekawe historie, ogólnie polecam fanom Shiznatu Wink

I jeszcze było takie fajne amv z Kuroko z Railguna, ale usunęli, smuteczek Sad

Ostatnio zmieniony przez smok dnia 24-02-2013 - 22:04, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BiankadeSade
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2012 - 18:29
yin-yang
yin-yang

http://www.youtube.com/watch?v=smC8LT4Fu0Q - GENIALNE *_* świetny utworek !! Very Happy smoku, good job ! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 05-02-2013 - 07:37
soldier of fortune

http://www.youtube.com/watch?v=MGDCLBN4rEI - [Amv Yuri Project] I Don't Do Boys
Znalazłem to przypadkiem dziś:) Może nie jest to mistrzostwo świata ale świetnie poprawia humor Smile Przynajmniej mi Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
smok
Temat postu:   PostWysłany: 21-04-2013 - 14:04
yin
yin

Volcano

Czy ktoś z was słyszał o serii Shinsekai Yori?
Jaram się tym anime, a każdy odcinek oglądałam ze spuszczoną szczeną. Jest tam, powiedzmy, wątek yuri. Nie będę za bardzo spojlerować, ale polecam z całego serca zapoznać się z tym tytułem, dawno tak świetnego anime nie wdziałam
I modlę się, żeby doszło do angielskiego wydania powieści, na podstawie której zrobili anime ;__;

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 21-04-2013 - 14:10
Q
Q

Powiedzmy? Scena była prześliczna^^ Smoku, nie chciałabyś coś więcej napisać o tym anime na portal? Zdecydowanie administracja zaniedbała się ostatnio, ja też zupełnie nie mam czasu XD Czy to nowa pozycja? I ile jest tam faktycznie tego yuri?

smok
Temat postu:   PostWysłany: 21-04-2013 - 15:01
yin
yin

Ojej, opisać na portal xD Nie wiem, czy potrafię, ale mogę spróbować Smile
Ta seria jest z sezonu jesiennego, czyli bardzo świeżuteńka.
No, niech będzie, relacje, które łączyły bohaterki, to yuri, aczkolwiek, trochę wynikało, to ze specyfiki tego społeczeństwa. W wieku dojrzewania, ludzie dobierają się w pary jednopłciowe, żeby przez kontakt fizyczny/emocjonalny rozładować stres i nie zachodząc, w tak młodym wieku, w ciążę, coś w tym guście. Jednak wydaje mi się, że relacje Marii i Saki były pomiędzy nimi bardzo romantyczne, co widać w reakcjach Saki na pewne rzeczy :p Nie mogę więcej zdradzić, bo za bardzo zaspojleruje, ale to anime trzeba zobaczyć, nie ze względu na ten wątek, ale po prostu dla tego całego przedstawionego tam świata i postaci, który jest genialny. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz :>

I jeszcze offtopując:
I również w sezonie jesiennym ukazało się prześwietne anime Psycho-Pass, gdzie dwójka bohaterek, Shion i Yayoi, są oficjalną parą, aczkolwiek w samym anime scen z tą dwójką można na palcach jednej ręki policzyć xD, ale za to na pixivie jest w cholerę i jeszcze trochę fanartów i doujinów z nimi :>
Oficjalny art:

I kilka fanartów (nie będę wrzucała tych +18, w tej kwestii polecam powęszyć na pixivie :>):

W sumie mam cały, pękaty folder z tą dwójką.
Ach, i nie ma to jak sexy, laboratoryjny kitel Cool

A, przypomniało mi się. Na Dynasty Reader, wrzucono przetłumaczonego doujina z pixiva.

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 21-04-2013 - 16:15
Q
Q

Psycho Pass właśnie dla wymienionego przez Ciebie wątku zaczęłam oglądać - doszłam jednak tylko do 8 odcinka i się zmęczyłam, autentycznie. Od tego czasu nie mogę się zmusić aby oglądać dalej. Anime jest ciężkie. Dobre i ciekawe, ale mocne i akurat dla mnie ta dawka takiej obrzydliwej psychopatii była zbyt wielka. Właśnie w 7 odcinku pojawia się kolejna lesbijka, a wraz z nią wątek wyjątkowo makabryczny XD
Ludziom mniej wrażliwym polecam, anime ma bardzo dobre recenzje.

Anime o którym zaczęłaś pisać wcześniej zapowiada się o wiele delikatniej, chętnie przy okazji się z nim zapoznam Smile

smok
Temat postu:   PostWysłany: 21-04-2013 - 16:28
yin
yin

Zostaw sobie na potem, co za dużo, to nie zdrowo Smile
Anime jest rzeczywiście ciężkie, psychologiczne, ale akurat bardzo lubię sc-fi i klimaty utopijno-dystopijne. Powiem jeszcze, że wątek yuri pojawia się w bodajże 12 odcinku, odcinek o przeszłości Yayoi i w 22 jest jedna scena z Shion i Yayoi, gdze przypuszczenia, że pomiędzy nimi coś jest się potwierdzają Smile

I Shinsekai Yori też nie jest zbyt delikatne, krew się leje, ale może nie tak dużo jak w P-P :p

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 21-04-2013 - 16:46
Q
Q

Wiesz to nawet nie chodzi o krew, masa tego była w Elfen Lied i jakoś mi nie przeszkadzało. Ale tutaj chyba kilka rzeczy razem stworzyło atmosferę czegoś bardzo ciężkiego i brudnego. Po pierwsze - sama animacja, te powykrzywiane groteskowo twarze "ofiar" od tego gościa w fabryce na początku, po te mordowane lalkowate lolitki z wirtualnych społeczności. Po drugie, psychopaci wyeksponowani są niemal tak, jakby to było coś normalnego, plus główni "evil masterminds" to za duże nasycenie sadyzmu jak na mój gust. Do tej całej atmosfery wątek z panną i jej "obrazami" plus malarstwo tatusia - słowem od tej ilości ludzkich wnętrzności żołądek mi się skręcił Smile
Anime może być mroczne, przerażające, ale musi być "estetyczne" - sama nie wiem jak wyjaśnić, co przez to rozumiem. Ale z podobnych powodów kiedyś np. nie byłam w stanie ścierpieć Akiry, albo Spirited Away, mimo, że reprezentują tak różne gatunki.

smok
Temat postu:   PostWysłany: 22-04-2013 - 11:13
yin
yin

Akurat ta część anime jest najbardziej brutalna, potem nie jest już tak strasznie.
Właśnie Shinsekai Yori ma taki klimat mroczny/przerażający i w dodatku estetyczny :p
W sumie mnie brutalność nie przeszkadza. jestem przyzwyczajona, nie na darmo oglądałam z tatą Obcego w wieku 6 lat.
Jeśli chodzi o Akirę, fabuła mnie w ogóle nie porwała i nie rozumiem fenomenu tego anime, wynudziłam się straszliwie.

smok
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2013 - 20:52
yin
yin

O rany! Właśnie natrafiłam na niesamowicie pocieszne AMV! Miałam cały czas banana na twarzy Very Happy

Girl X Girl AMV

Irisviell
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2013 - 23:39
almost yang
almost yang

smok napisał:

Lubię to! Twisted Evil Zostałam właśnie podniesiona na duchu po pierwszym dniu nowego roku szkolnego. xD *Idzie dalej odtwarzać film.*

Jeśli dziewczyny zrobią cosplay yaoi to będzie yaoi, czy yuri?

smok
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2013 - 23:32
yin
yin

W ciągu ostatnich 24 godzin obejrzałam to chyba z 30 razy xD
Naprawdę może poprawić humor Smile

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 17:44
badass grumpy witch

Ja już wrzuciłam sobie na komórkę Razz To dopiero zboczenie xD

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 17:54
Q
Q

Buuu... u mnie nie daje się otworzyć, bo Niemcy nie mają praw autorskich czy coś... Sad

sunater
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 19:24
soldier of fortune

Tak pro forma - te AMV jest mooocno ecchi - na wypadek gdyby komuś to przeszkadzało...

hazumu
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 19:26
almost yin
almost yin

http://www.youtube.com/watch?v=dMnRovs5kWU

http://www.youtube.com/watch?v=9SghAqjFQjw
a oto moje ulubione AMV kocham historie Shizumy i Kaori (Kaori- moja UKOCHANA postać)
dzięki tym bohaterkom SP wycisnęło ze mnie litry łez, płaczę za każdym razem gdy oglądam
tego zacnego animca

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.