portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO WANEKO

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO JPF

Wishtown

Shima Shop

Anime.com.pl

Insomniadub

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
M.
Temat postu: Kilka zdan o mnie, czyli przemyslenia starego zboczenca :P  PostWysłany: 05-01-2011 - 19:28
Błazen
Błazen

(tak a pro po kolorów... )

Czarne okręgi jej źrenic z zaciekawieniem wpatrywały się we mnie. Bezkresny mrok, pomyślałam. Oplatał mnie mackami jak ośmiornica swoja przyszłą ofiarę. Nie broniłam się. Sącząc powoli alkohol, uśmiechałam się w myślach. Mrok był ciepły i zmysłowy. Naznaczył moja dłoń piekącym pocałunkiem, odcisnął jego obraz na niej na stale. Przypomina mi ukradkiem nasze pierwsze spotkanie.
Drugi raz wyrył się na mojej skórze cienkimi liniami krwi na moim udzie. Czas zatarł je, jak gumka usuwa ołówek z kartki. Pozostaje świadomość zapisanych słów… zapachu ciała do którego pozwolono mi przywrzeć nocą.
Trzeci raz naznaczony był moimi łzami i jej ciepłem, które osuszyło potoki gniewu i żalu płynące z jaskini mojego wnętrza. Przełom.
Obawiałam się, że spotkam kiedyś na swej drodze wytrawna kolekcjonerkę, podobna mojemu obliczu. Ze wejdę w zastawione na mnie sidła, ze misterne wnyki oplotą się wokół mnie.
Pokonana własną bronią… Ale zawsze lubiłam ryzyko… Trafiła kosa na kamień, myślałam wyławiając ją z tłumu… I stało się… Musiała mnie mieć…
Złamała mnie delikatnie, powoli, bezboleśnie. Słowem i własnymi pragnieniami. Lustrzanym odbiciem. Mną samą…
A potem… Patrzyła na mnie lodowatym wzrokiem. Pełna spokoju twarz pokerzysty. Klęczałam przed nią naga, jak przed bóstwem, czekając na to co zechce mi podarować. Dała ból malowany jej ręka. Byłam dla niej tylko lichym płótnem, kartką papieru. Świat pogrążył się w mroku… Przebudził się demon...
Nie poddawaj się, walcz, zabrzmiały słowa w mojej głowie i stałam się siła. Wyrwałam się z sideł własnych myśli. Każdy mój jęk, każde błaganie zaczęły topić lód. Iskra. Otwarte dłonie wznieciły płomień. Jej oczy zalśniły blaskiem w ciemności jak oczy wilka, którym się stała. Zwierzęca dzikość przywarła do mojego ciała mrucząc z zadowolenia. Spłynęłam pożądaniem, zaskakując tym sama siebie… Wtargnęła we mnie bólem… Purpurową czułością barwiąc moje uda, brzuch… w takt zegarka moich krzyków. Wcierała we mnie krew, karmiąc nią każdą komórkę… Zmysły swoje i moje… Zmieniając pędzle, tworzyła nasz wspólny obraz… Malarka dusz…
I pomyślałam… jeśli mam być częścią jej kolekcji , to będę dziełem idealnym. Tak by mogła patrzeć na mnie i upajać się myślą, że zdobyła cos czego nikomu nie udało się dotąd zdobyć… ze stworzyła świat w kolorach czerwieni i fioletu… perfekcyjnie…

Kto zrozumie ten zrozumie Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.