portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO JPF

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

Shima Shop

Insomniadub

Wishtown

Anime.com.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2013 - 22:48
badass grumpy witch

No wiesz... a liczyłam u Ciebie na jakiś ciąg dalszy ze Zbawcą i Niezapominajką ;] Damn.. jak ja będę bez tego żyć! Swoją drogą, Antologia Białej Lilii będzie miała dodruk ;]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Altena
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2013 - 23:24
Q
Q

No właśnie, ja też liczyłam na "Zbawcę" ^^

Słyszałam o dodruku, no proszę Wink

smok
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2013 - 23:35
yin
yin

Wow, dodruk, no patrzcie, to yuri na naszym małym ryneczku, ma się nie najgorzej Razz

I awww, dzięki, że pamiętacie o Zbawcy :3
Powiem Wam, że w te wakacje doznałam kilku momentów oświecenia, co do przygód i ogólnej fabuły i dodam nieskromnie, że warto czekać :>

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 17:43
badass grumpy witch

Weź.. teraz narobiłaś mi takiego smaka, że nie wiem @_@ Jak długo trzeba będzie czekać na ciąg dalszy przygód? Very Happy Pisaj, pisaj, pisaj, prrrrroszę! ^^

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 17:56
Q
Q

Jak dopisze nam szczęście, to Antologia "Marzenia" będzie jedynie pierwszym tomem yuri - tak wskazuje projekt wydawnictwa TCD - a więc Smoku, może opublikujesz coś w nastepnej? Smile

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 22:39
badass grumpy witch

Ja myślę, że jak będziemy brać udział w każdym kolejnym konkursie to będzie wiele edycji. I coraz więcej chętnych na pewno ;] Bardzo powoli, ale jednak przemy do przodu. Także Smok, nie obijaj się, do roboty :>

Shamandalie
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 23:27
new here...
new here...

Kolejne części Białej Lili? Jest gdzieś jakaś oficjalna informacja do tego, czy skąd wiecie, jeśli mogę zapytać? : o
Ogólnie strasznie mi się podoba taki pomysł, cieszę się, że ktoś się tym zajmuje, żałuję tylko, że dowiedziałam się o istnieniu tych wszystkich Antologi tak późno ;__;

smok
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2013 - 23:49
yin
yin

Z chęcią coś napiszę. Oczywiście, to wiele zależy od tego, jaki temat przewodni się trafi Smile
Miałam w sumie teraz do tych Marzeń pomysł, ale za mało w nim było yuri, raczej taka siostrzana miłość wyszła z tego...

Co do Zbawcy, hmm... może skrobnę małą zajawkę...

Zbawca dostaje zlecenie, aby spośród grona adoratorów pewnej księżniczki, odszukać osoby, które mają wobec niej złe intencje, niecne zamiary. Niestety ma mało czasu i zwraca się z prośbą o pomoc do pewnej znanej w mieście kobiety, która ze stu procentową skutecznością potrafi wykryć takowe nikczemne osobniki...
- Ale jak ona potrafi z całą pewnością stwierdzić, że ktoś jest zły? Wróży z fusów? Rzuca kośćmi? - spytał Edward.
- Widzisz Edziu... - zaczął Zbawca, stojąc pod drzwiami wróżbitki Feliny. - Jedni wróżą z psich wnętrzności, drudzy wolą bardziej eleganckie czytanie z kart, a jeszcze inni mogą przewidzieć przyszłość po kształcie kupy zrobionej przez ptaka. I jest jeszcze Felina...
- Co, wróży z wosku z uszu? Hahahaha! - zaśmiał się ze swojego żartu, lecz ujrzawszy karcące spojrzenie Zbawcy, odchrząknął zmieszany.
- To delikatna sprawa, Edwardzie. Sama Felina wielokrotnie żaliła się na swój dar. Szczególnie jeśli musi iść do jakiejś podejrzanej dzielnicy. Wtedy ma z tym swoim "wykrywaczem" nie lada problem. Chociaż czasem, jak zagęszczenie niegodziwości jest duże, to może być nawet pomocne.
- To w końcu, jak działa ten jej dar?
Dziewczyna zacisnęła usta i zamilkła na moment. Po chwili odchrząknęła w zaciśniętą dłoń i cicho powiedziała:
- Ona... puszcza bąki.

Dobra, tak na szybko Wam coś napisałam Razz
I wiem, to jest takie durneeeeee xD

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 08-09-2013 - 20:31
badass grumpy witch

Już to lubię xD rozumiem, że częstotliwość emisji zależy od ilości "złych ludzi" w pobliżu? xDDD I hmm.. jak ona to robi? Z tłumikiem czy bez... ;] Jeśli wspomniana księżniczka jest piękna to Zbawca sam może stać się dla niej zagrożeniem ^^ Czekam na ciąg dalszy Very Happy

smok
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2013 - 14:47
yin
yin

Fajnie, że Ci się podoba Razz. Mam dość specyficzne poczucie humoru i nie każdemu moje żarciki przypadają do gustu.
Nie będę się zgłębiać za bardzo w szczegóły działania wykrywacza, bo to może odebrać całą zabawę przy czytaniu, ale jesteś na dobrym tropie :p

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 14-09-2013 - 17:39
Q
Q

Przyznaję, że te "bąki" mnie trochę zgięły... ^^ Niemniej umieram z ciekawości, bo Twoją główną bohaterkę uwielbiam Very Happy Poza tym wiem, co to znaczy pisać w nastroju bardziej głupawkowym - mam wrażenie, że mi ostatni tekst wyszedł eee... jakby właściwie moje postaci robiły tylko jedno XD A jak głupawka minęła, to czytam i dostaję mega kropelki co mi właściwie wyszło -.-

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2014 - 12:57
badass grumpy witch

No to... jakiś tydzień temu dostałam korektę. W przeciągu doby odesłałam z małymi uwagami i znowu cisza. Utrzymanie stałego kontaktu z autorami nie jest ich mocną stroną, a już informowanie co się dzieje w ogóle xD Wy też już dostałyście coś? :] Może w tym roku na święta się uda? ;D

Altena
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2014 - 13:04
Q
Q

Też dostałam korektę i ze wstydem przyznaję się, że jeszcze im nie odesłałam -.- Postaram się zrobić jakoś w tym tygodniu. Ale, że nie odpisują od razu to normalne.

Lou
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2014 - 13:50
yin-yang
yin-yang

Coś mi się zdaje, że poczekacie dłużej niż do świąt. Pewnie wydwnictwo będzie badać kondycję finansową po wydaniu i dłuższej sprzedaży czterech zapowiedzianych pozycji i (jeśli jeszcze nie ulegnie rozwiązaniu) to dopiero zacznie działać z antologią Marzenia.

A że póki co odbiór antologii yuri i yaoi jest raczej negatywny to i na specjalnie zadowalającą sprzedaż też raczej nie mają co liczyć. Kontynuacja Pulsar też wygląda równie źle co "jedynka".

I'm the best at what I do... and what I do ain't pretty.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Altena
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2014 - 11:01
Q
Q

Szczerze, w przeciwieństwie do Antologii Białej Lilii, tu niespecjalnie mi zależy. Za dużo zamieszania wokół wydawnictwa. A ta gimbaza na ich facebookowej stronie powoduje jeszcze większy niesmak.

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2014 - 11:09
badass grumpy witch

Olać gimbaze. Jak się nie ma kreatywnego zajęcia to trzeba innym przeszkadzać. A poziom tych małolatów co roku jest coraz niższy (och, przyszłość narodu). Szczerze to mam nadzieję, że Yumegari zrobi kolejną edycję. Póki co poczekajmy co dalej z "Marzeniami". Jednak chciałabym aby wydali.

Lou
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2014 - 11:32
yin-yang
yin-yang

Może i niektórzy na fb zareagowali zbyt ostro, ale prawdą jest, że zaprezentowane fragmenty yuri wyglądają źle, a z antologii yaoi wręcz tragicznie. I lepiej dla twórców byłoby, gdyby takie publikacje się nie ukazały. Wydawanie tak niedopracowanych komiksów niczego nie nauczy ich twórców.
I piszę to nie tylko z pkt. widzenia dziennikarki, ale również wydawcy i osoby współpracującej z wydawnictwem (WK).

I'm the best at what I do... and what I do ain't pretty.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.