portal
encyklopedia

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

Wishtown

Shima Shop

Anime.com.pl

Insomniadub

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 31-05-2014 - 13:36
badass grumpy witch

Odcinek numer 9 - powiem szczerze, że miałam mieszane odczucia. Przede wszystkim już wiadomo dlaczego blond wachlarzystka tak troskliwie ochraniała Arukę. Swoją drogą to całkiem niezła z niej psychopatka... Ale co jeszcze lepsze - Aruka zaczyna przechodzić wyraźną przemianę. Jak dotąd chyba wielu osobom niezbyt przypadła do gustu ze względu na hmmm.. ogólny sposób bycia, tak teraz powinna się bardziej podobać. No i przepadła nadzieja na dobry romans :C Tfu.. wiadomo było, że tak będzie. Za to mój rozkoszny klan nadal imprezuje i świeci biustami ;]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GRS
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2014 - 11:29
yin-yang
yin-yang

Odcinek 9
Czuć, czego tej serii brakowało - większego grona wyrazistych antagonistek dla głównej bohaterki. Teraz się wyjaśniło, czemu - i nie wiem, czy mi się to podoba. Dobra, Mahiru nosiła na głową wielkiego deathflaga od początku i było w zasadzie oczywistym, co się z nią stanie. Ale finał... Alka, która załatwiła Jin, dostaje po tyłku w sposób cokolwiek banalny. I ta mina...

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2014 - 17:37
badass grumpy witch

Taki mały bonus, trailer do mmo Blade and Soul. Można zobaczyć znajome postacie z anime ;] Dla mnie śliczne choć graficznie ustępuje innej produkcji.

http://www.youtube.com/watch?v=BBBQnzWWPfE

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2014 - 10:22
yin-yang
yin-yang

Cóż, gra ma i tak kosmiczne wymagania sprzętowe, jak to tego rodzaju produkcje mają w zwyczaju. Niemniej, teraz przynajmniej widać, że anime ma jednak sporo z grą wspólnego, jeśli chodzi o postaci. Acz zabrakło mi tam maniakalnie śmiejących się wariatek walczących wachlarzami....

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2014 - 13:06
yin-yang
yin-yang

Odcinek 10
Denerwuje to osłabienie Alki, wcześniej rozwalała sama jedna stada wrogów, załatwiła Jin, a teraz podkula ogon przed dwoma zabójcami i ledwie daje sobie radę z trójką wilków.
Mam taką wizję zakończenia, gdzie Jin i Alka spotykają się ponownie, godzą, jedna leczy drugą z tego całego Impurity, druga pozwala tamtej pogodzić się ze swoją krwawą przeszłością i obje odjeżdżają na białym koniu do swojej liliowej arkadii.
A sam odcinek? Mocno niestety przewidywalny. Chyba miał być poruszający, ale za dużo takich zagrań w tej serii już było, żeby to mogło robić wrażenie.

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2014 - 01:55
badass grumpy witch

Cóż.. muszę się zgodzić. Jeden wielki facepalm miałam podczas tego odcinka. Czy to naprawdę musi być takie... banalne? Ledwo się zaczęło, a ja już wiedziałam jaki będzie koniec. Rozumiem, że Aruka nagle zaczęła odczuwać ludzkie emocje i jest tym nieźle przytłoczona..ale do licha! Do tej pory była potężną, bezwzględną zabójczynią. Wątpię by nagle odjęło jej umiejętności, które pielęgnowała przez lata. Idąc tą drogą to powinna albo poderżnąć sobie gardło albo skulić się na ziemi i czekać na śmierć. Mam wrażenie, że jednak ponownie trafi pod protekcję szalonej wachlarzystki.. No i te deathfragi... mo-mo-monster kill!

BiankadeSade
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2014 - 09:32
yin-yang
yin-yang

ja się zatrzymałam na 6 odcinku i no more ...

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2014 - 10:11
badass grumpy witch

Odcinek 11 - jeżeli kogoś irytuje słaba Aruka, to wkurzy się jeszcze bardziej gdy zobaczy jak wspomniana drży ze strachu na widok wskrzeszonej Jin Varrel. Zanim to jednak nastąpi to wpierw Aruka uda się do swojej zniszczonej wioski. Trochę poduma, powspomina. Żeby impreza nie była drętwa to wpadną oczywiście ulubione koleżanki. Rozkoszny klanik odpali ognisko, będą śpiewy, tańce i browar. Wachlarzystka zrobi kolejną rundę poniewierania Aruki, ale z intencją pomocy biednej zabójczyni powrotu na właściwe tory, z których ją sama wykoleiła. I w punkcie kulminacyjnym zabawy wpadnie Jin Varrel - no bo jak to tak bez niej. Nawet konia ofiarnego przytachała (albo koń ją...). Umarłam ze śmiechu gdy Ran Yu po poskładaniu Jin musiała ją zresetować, bo Varrel jakoś nie mogła dojść do siebie (siep siep sipe, sknociłam, trzeba wskrzeszać jeszcze raz). I schiza z motylkiem. Coś mi mówi, że Aruka zawinie kite i pójdzie w długą.

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2014 - 17:07
badass grumpy witch

Odcinek 12 - co tu się działo.. Oczywiście Aruka była zbyt przerażona i sparaliżowana by podjąć walkę z kimś kogo już raz zabiła. Na szczęście, tak jak można się było spodziewać, dzielne koleżanki przejęły pałeczkę. Wpierw panna Mega Biust Celne Oko ot tak zastrzeliła sobie Varrel (ale ta chyba oglądała Matrixa bo się pozbierała). Potem do akcji wkroczyła Loana (ach...<3) i Wachlarzyska (z miną "kurde, za wcześnie popsułam Arukę"). Ale któż by sprostał Jin Varrel jak nie sama Aruka.. epicka walka w chmurkach, zwycięstwo i miłosierdzie. Mamy też małe wyjaśnienie co i dla kogo robi Ran Yu i jaka jest niedobra. I ach... ten pocałunek..

Później - sielanka! Aruka zaczyna żyć jak człowiek. I robi same dobre rzeczy. Ciekawe kiedy dojdzie do walki z głównym czarnym bohaterem? Do końca nie wiem co sądzić o tym odcinku. Tak jakoś szybko zleciał, jakby ktoś na siłę chciał w nim zmieścić to co było. I jedno co mnie zastanawia - chyba Aruka pozbyła się motylka?

GRS
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2014 - 21:08
yin-yang
yin-yang

http://okazu.yuricon.com/2014/06/25/blade-and-soul-anime-guest-review-by-grisznak-english/ - moja recenzja Blade and Soul na Okazu.

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2014 - 22:13
badass grumpy witch

Odcinek 13 - trochę brakuje mi słów by to opisać. Jeszcze nie pozbierałam wszystkich zębów, które mi wypadły gdy szczęka walnęła o podłogę. Co.. to.. było?! Fanserwis i absurd wkroczyły do akcji. Zaświeć biustem a będzie ci dane.. Czyżby twórcy stracili pomysły na ciąg dalszy serii? Tym razem było jak w Slayersach tyle tylko, że zdecydowanie słabo z dowcipem.. O zgrozo, naprawdę to obejrzałam... Strzeżcie się ci którzy jeszcze nie wiecie Twisted Evil Widok Aruki jeszcze tak nie cieszył jak teraz. Ukażę cię w imieniu księżyca!

Rouko
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2014 - 22:47
badass grumpy witch

I wyszło Blade and Soul Specials.. szczerze to brakuje mi odpowiedniego słowa by coś o tym napisać. Ograniczę się do krótkiego acz wymownego "ych".

Może jednak się tym zajmę. Odcinki są króciutkie i z założenia mają być "zabawne". Postacie z anime w wersji chibi, oprawa jak z prostych gier.

Odcinek 1:
Poświęcone Aruce i Hazuce. Krótkie scenki z piciem.

Odcinek 2:

Aruka + mroczne trio. Do tego kwintesencja walk Motyla z Jin Varel.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.