portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO DANGO

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO JPF

Wishtown

Anime.com.pl

Insomniadub

Shima Shop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Alextasha
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 05-01-2015 - 00:59
yang
yang

koreańskie, ale też zapowiada się ciekawie,

Fluttering Feelings by Samba

Akcja dzieje się na studiach. Jedna z dziewczyn jest megapopularna i krążą o niej różne plotki a druga jest przeciętną studentką. Obie robią sobie przerwę od studiów na jakiś czas i tak się składa, że równocześnie wracają. A, no i okazuje się że mieszkają obok siebie. Brzmi banalnie, ale ma swój urok. Na razie są przetłumaczone 2 z 5 wydanych rozdziałów.

Rawy można "przeczytać" tutaj. (Oczywiście sobie zaspoilerowałam i nadal uważam, że warto Very Happy)

Edit: więcej rawów (do 17 rozdziału)

http://three-musqueerteers.tumblr.com/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alextasha
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 13-01-2015 - 19:37
yang
yang

Tłumaczenia do wszystkich (aktualnie) 18 rozdziałów

Jeśli ktoś się obawia, że to nie będzie yuri, bo pojawiło się kilku bishów to chcę uspokoić, ze autorka na swoim blogu wyraźnie napisała, że będzie to yuri Smile

ShakalakaxD
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 17-05-2015 - 16:53
almost yin
almost yin

Miło mi poinformować, że Fluttering Feelings znajduje się już w MAL-owej bazie. Brakowało mi tej manhwy na stronie, więc wczoraj wypełniłam formularz dodania tego tytułu do bazy. Obecnie stoi sobie w spisie komiksów na stronie jako Exciting Feelings. Życzę miłego update'owania. Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Alextasha
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 17-05-2015 - 17:23
yang
yang

Że tak powiem, już kiedyś na MALu było ale zdjęli bo to nie manga więc pewnie znowu długo tam nie powisi.

ShakalakaxD
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 17-05-2015 - 17:34
almost yin
almost yin

Zaznaczyłam, że to manhwa. Kwiaty Grzechu wiszą na stronie już bardzo długi czas, nikt tytułu nie zdjął, więc być może i Fluttering Feelings się zachowa. Kto wie. :v

Alextasha
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 17-05-2015 - 18:08
yang
yang

Może teraz zmienili politykę po tych całych updatach co ostatnio robili. Dawno na MALa nie wchodziłam to nie wiem xD

Their Story też wisi?

btw. japońskie krzaczki na tytuł to ときめく気分 więc możesz tam dodać obok tych koreańskich Wink

ShakalakaxD
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 17-05-2015 - 19:30
almost yin
almost yin

Myślałam nad podrzuceniem im Their Story do oględzin, ale pochłonęła mnie tajska drama. Może coś później podziałam w tym temacie.

Tia, podesłałam im tytuł w koreańskich runach, żeby nie czepiali się, że nie jest zgodny z tym, który widnieje na obrazku. Ot, taki myk. Very Happy Jak zaakceptują zmianę w opisie fabuły (zorientowałam się, że wysłałam im opis fabularny z uciętym imieniem jednej z protagonistek), to podeślę japońskie krzaczki. Dzięki wielkie za sugestię. Wink

Alextasha
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 18-05-2015 - 21:24
yang
yang

HA! Mówiłam, że długo nie powisi

No manga found, check the manga id and try again.

ShakalakaxD
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 19-05-2015 - 00:24
almost yin
almost yin

Cholera no. Neutral A przez chwilę było tak pięknie.

Lou
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 23-05-2015 - 21:49
yin-yang
yin-yang

FF, historia pełna dram, dram i jeszcze większych dram i czekania latami na pocałunek. Będę bardzo stara jak one to (może) wreszcie zrobią xD

I'm the best at what I do... and what I do ain't pretty.

ShakalakaxD
Temat postu: Fluttering Feelings - koreańskie yuri  PostWysłany: 24-05-2015 - 03:02
almost yin
almost yin

Miałam wielką nadzieję na coś w trakcie ostatniego chaptera, ale nie. Okej, staram się być cierpliwa, ale te kilka kadrów z tuleniem na kolanach uwolniło moje feelsy.
A królem zdupnych dram i antagonistów wciąż pozostaje Citrus. :v

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.