portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO JPF

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO WANEKO

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

Shima Shop

Anime.com.pl

Insomniadub

Wishtown

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Alextasha
Temat postu: When Marnie was there od Studia Ghibli  PostWysłany: 29-03-2015 - 23:26
yang
yang

Od jakiegoś czasu dostępne już jest wydanie BD. Mamy tutaj shoujo-aiowe wibracje (no... do pewnego momentu, ale nie chcę spoilerować, bo to jest dość istotna kwestia ^^). Wyznania padają (i nie chodzi mi o standardowe "suki" "daisuki" ale o "aishteru" Wink ). Bardzo nie mogłam się doczekać tego filmu i muszę powiedzieć, że mnie nie zawiódł. Animacja i muzyka jak zawsze wspaniała, a aktualnie męczę cały czas piosenkę z endingu.

http://three-musqueerteers.tumblr.com/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Shizuka
Temat postu: When Marnie was there od Studia Ghibli  PostWysłany: 07-04-2015 - 13:31
almost yang
almost yang

Ja również z niecierpliwością wyczekiwałam 'Marnie' i przyznam, że warto było, film mnie nie zawiódł w żadnej mierze, spisał się i od strony audiowizualnej (tak, piosenkę z endingu nuciłam kolejne kilka dni...) jak też fabularnie (tu nawet bardziej). Takie spokojne kino familijne, jednak z mocno zaznaczonym, wątkiem yuri, z którego pod koniec twórcy bardzo zręcznie wybrnęli (a ciekawa byłam dyskusji jaka wywinęłaby się w przeciwnym wypadku... Very Happy). Osobiście, dodaję do listy ulubionych na niedzielne popołudnie Wink.

Rouko
Temat postu: When Marnie was there od Studia Ghibli  PostWysłany: 08-04-2015 - 00:25
badass grumpy witch

Film naprawdę dobry, przyjemnie się oglądało. Piosenka z endingu towarzyszy mi również, ciężko jest się oprzeć jej magii ;] Tylko szczerze mówiąc ja tu yuri nie widzę, naprawdę ;] Nie będę jednak mówić dlaczego bo za dużo musiałabym zdradzić. Ogólne wrażenie pozytywne.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.