portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO YUMEGARI

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO JPF

Shima Shop

Anime.com.pl

Insomniadub

Wishtown

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
akame
Temat postu: Mira/ Peachpulsar ;Mikuni Hajime ktoś lubi? zna? :)  PostWysłany: 26-07-2015 - 00:10
new here...
new here...

Witam Wszystkich Smile jestem nowym użytkownikiem, dlatego z góry przepraszam za temat. Próbuję się trochę tu odnaleźć,a widzę,że mało fanatyków yuri jest aktywnych. Jak w temacie, ktoś zna tych magaków ? Smile jeśli tak ,które serie najlepsze ?Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShakalakaxD
Temat postu: Mira/ Peachpulsar ;Mikuni Hajime ktoś lubi? zna? :)  PostWysłany: 14-09-2015 - 04:29
almost yin
almost yin

Jeśli miałabym wybrać spośród tej dwójki, to zdecydowanie postawiłabym na Hajime. Doujiny od Miry są imo czasami zbytnio przeładowane seksem, ale ze wszystkich jej prac najbardziej przypadło mi do gustu Umi to Anata to Taiyou to.
Od Mikuni wszystko jest raczej na plus, ale Gokujou Drops jest zdecydowanie najdłuższe, a ja osobiście wolę dłuższe liliowe serie. Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.