portal
encyklopedia

WYDAWNICTWO THE COLD DESIRE

WYDAWNICTWO YUMEGARI

Comixgrrrlz - komiks kobiecy

WYDAWNICTWO STUDIO JG

WYDAWNICTWO DANGO

WYDAWNICTWO WANEKO

WYDAWNICTWO JPF

Anime.com.pl

Wishtown

Insomniadub

Shima Shop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Treblemaker
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 17-03-2009 - 23:03
almost yin
almost yin

Pomyślałam, że dam temat o ulubionych pairingach z tego jakże pięknego anime, dzięki któremu zakończyłam akcję pt. "znaleźć dobre yuri" Very Happy

Więc moje to:
1) Aaeru i Neviril
2) Mamiina i Rodoreamon (to niby była przyjaźń, ale za ładnie razem wyglądały ^^)
3) Dominura i Limone (tak jakoś.. wyglądają, jakby naprawdę były dla siebie stworzone, mimo bardzo dużej różnicy wieku. Ale ani razu nie pomyślałam o Dominurze jako pedofilce, lol Razz)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sunater
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 18-03-2009 - 07:32
soldier of fortune

Nevirill i Aeru (strasznie orginalne wiem Razz ) Co do Dominury i Limone... wybaczcie ale jak dla mnie to jest pedofilia... Wiem że Japończycy mają trochę inne standardy ale... bez przesady Sad
BTW - teoretycznie mamy temat "Parings..." ale chyba lepiej będzie jeśli ten temat zostanie tam gdzie jest Razz Jak coś to mnie Wyle opieprzy... Cool

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Treblemaker
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 18-03-2009 - 08:15
almost yin
almost yin

A dla mnie one razem słodko wyglądają *.* Ale mi wszyscy ostatnio mówią, że się w japonkę zmieniam, więc może te ich 'inne standardy' jak to ujęłaś, tez przejmuję, LOL Razz Very Happy

Jeszcze co do pairingów - Onashia x Yun. Ten jeden obrazek z ich twarzami zapadł mi w pamięci.. kurcze, chyba fanfica o nich napiszę xD

Rena
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 25-05-2009 - 19:57
new here...
new here...

Heh...ja nie gladałam jeszcze..;(

Treblemaker
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 28-05-2009 - 15:23
almost yin
almost yin

jak obejrzysz, to się wypowiedz *^^* Razz

Rena
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 07-06-2009 - 16:58
new here...
new here...

Taa..ciekawe gdzie..;( ;( ;/;/ <beczy>

Jeanne
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 07-06-2009 - 17:48
czarny anioł

Nie płacz <przytula> anime znajdziesz na veoh.com Smile

To be free"
Leaves' Eyes - The Dream

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
antonique
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 28-09-2009 - 15:16
almost yin
almost yin

Morinas i Wapōria- ładnie razem dziewczyny wyglądały, nie?Tylko zakończenie niefajne:(

Onashia i Yun- totalna mistyka, podobało mi się.

Mimeiko
Temat postu: pairingi  PostWysłany: 08-09-2010 - 01:30
yang
yang

No to ja chyba jestem nieco inna bo dosłownie nie znoszę Aaeru, a co za tym idzie - nie popieram jej związku z Neviril. Różowłosą zdecydowanie widziałam u boku Paraietty.
Co do innych par, bardzo przypadł mi do gustu wątek Morinas i Wapourif, a także Mamiiny (ulubiona postać) i Rodore.
Ciekawie się prezentowały relacje między Dominurą i Limone, choć jak tu powiedział mój dobry kolega, chyba wolałabym widzieć je w stosunkach matka - córka, bo to serio wyglądało trochę jak pedofilia.
Nie żebym była znowu jakaś fanką pairingu Yun x Onashia, ale to też mi się podobało.
A jak mam wybierać dwa totalnie ulubione to z pewnością będzie to związek Morinas x Wapourif i Mamiina x Rodore (choć ten drugi niezbyt był oficjalny, ale tą wieź było widać bardzo).

sato
Temat postu: Re: pairingi  PostWysłany: 05-12-2010 - 12:47
new here...
new here...

Mimeiko napisał:
No to ja chyba jestem nieco inna bo dosłownie nie znoszę Aaeru, a co za tym idzie - nie popieram jej związku z Neviril. Różowłosą zdecydowanie widziałam u boku Paraietty.

Zgadzam się w 100%. Aaeru strasznie mnie irytowała. Paraiettę polubiłam i było mi jej szkoda, bo zasłużyła na lepsze traktowanie przez Neviril.

Mimeiko
Temat postu: Re: pairingi  PostWysłany: 30-12-2010 - 04:30
yang
yang

sato, no to widzę, że mamy dokładnie taki sam stosunek do danej sytuacji. Mi Paraietty też było strasznie szkoda i ten niesmak pozostał mimo wszystko do samego końca. Naprawdę liczyłam na co innego w stosunku do Paraietty i Neviril. : ( A tak swoją drogą to i Kaimu mnie troszkę denerwowała tym ciągłym podlizywaniem się do Paraietty.

Hokusai
Temat postu: Re: pairingi  PostWysłany: 23-07-2012 - 16:07
yin-yang
yin-yang

Hmm...ciekawy temat. Jak dotąd jestem przy 19stym odcinku więc nie wiem jak skończy się historia.... Jak widzę mam odwrotne sympatie i antypatie niź Mimeiko i Sato , bo bardzo polubiłem Aaeru. Podoba mi się ta jej pogodna buntowniczość z jaką czasami wplątuje się w kłopoty a czasem świetnie z nimi radzi. Natomiast Paraietta jest dla mnie postacią strrrasznie antypatyczna. Irytuje mnie jej agresywna zaborczość z jaką stara się chronić Neviril przed resztą świata. Domyślam się ,źe historia oscyluje w kieunku pairingu Aaeru i Neviril. Czy widziałbym je razem– nie wiem... Neviril jest dla mnie dość bezbarwna i nijaka, trudno mi poczuć do niej jakieś emocje i trochę nie rozumiem tej aury wyjątkowości jaką wszyscy ją otaczają. niezbyt według mnie pasuje do kogoś z temperamentem Aaeru.
Z innych par coś ciekawego kroi się pomiędzy Morinas a panią mechanik Wapourif . Nie wiem w jaką stronę się to rozwinie, ale obie dziewczyny polubiłem i fajnabyłaby z nich para:)

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat

Web site powered by PostNuke

All characters and trademarks are property of their respective owner. 'Free Soul' copyright belongs to Ebine Yamaji. All the rest by YURI.PL TEAM.